Genta dhe Getoari – “Krejt e dinë” (Video)

January 7, 2008   | Zbavitje / Zabava

YouTube Preview ImageKthehet Genta ne skene, kete here jo me pop-folk por hip-pop. ”Krejt e dine” titullohet kenga e saj me e fundit, nje bashkepunim me Getoarin. Kenga nuk besoj te behet hit, por harrojeni kengen a e pate videon? Getoari eshte ai? QYYYYY! Breeee kurre s’ka pas look me te mire djali qe prej fillimit. I dobesuar, me ne forme, me floke te prera, duket se Geti ka gjetur lookun e tij. Ashtu dhe Genta. Ndoshta ngaqe mua me pelqejne bjondet, por me e mire po me duket bjonde, si thoni? Sidomos me kapucin ne koke hihihihihi HOT! Prit nje moment!!! Genta eshte ajo qe po ben breakdance? WOW!(min. 1:43) Kjo kenge me beri kurioz ne lidhje me albumin e saj te ri qe pritet te dale kete vit. Te shikojme nese dhe albumi do te jete i te njejtes rryme. Per nje gje i them hallall! Jo me levizje alla Britney Spears. Fundviti po duket interesant