Video – Adela puth Bjordin

adela puth bjordin Video   Adela puth BjordinMe ne fund magjia ndodhi, ajo qe te gjithe ne prisnim ishte pikerisht qe Adela me ne fund te pranonte qe Bjordi i pelqen dhe mbase ka filluar ta dashuroj. Video me poshte flet qarte, puthja qe ajo i jep eshte nder puthjet me romantike te regjistrua ndonjehere ne shtepine e Big Brother Albania. Nje puthje e dhene ne nje moment kaosi kur asnjeri se kishte mendjen tek ata te dy, atehere Adela me inteligjencen e saj dhuroi ate qe mbase ka dashur ta bente edhe me pare. Ajo afrohet e ve doren ne faqe dhe e puth ne faqe disa here.

 

 

 

 

Video 

0 Video   Adela puth Bjordin
5