Video – Adela puth Bjordin

adela-puth-bjordin-big-brother-albania-2Me ne fund magjia ndodhi, ajo qe te gjithe ne prisnim ishte pikerisht qe Adela me ne fund te pranonte qe Bjordi i pelqen dhe mbase ka filluar ta dashuroj. Video me poshte flet qarte, puthja qe ajo i jep eshte nder puthjet me romantike te regjistrua ndonjehere ne shtepine e Big Brother Albania. Nje puthje e dhene ne nje moment kaosi kur asnjeri se kishte mendjen tek ata te dy, atehere Adela me inteligjencen e saj dhuroi ate qe mbase ka dashur ta bente edhe me pare. Ajo afrohet e ve doren ne faqe dhe e puth ne faqe disa here.

 

 

 

 

Video 

YouTube Preview Image
5