Pushimet verore në plazhin e madhë të Ulqinit prej 7€ deri 10€

March 8, 2009   | Pushimet në Ulqin

Mobil: +382 69 731 443 + Viber

skype
Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar më ranë shëruese,unikate në tërë detin adriatik,buzë qytetit të Ulqinit më kultur dhe histori të lashtë. Posedojm  dhoma të paisura me mini kuzhin,banjo,dhe teracën.Të gjitha dhomat kan shtrat franqez,e disa 2+1.Ne afërsi gjindet pllazhi nudistik Ada Bojana me uji të njelmët dhe të ëmbel si dhe me plazhet më cilsore në bregdetin malazias Copacabana,Tropikana,Safari dhe Bukurija e Ulqinit. gjendet 700 metra afër Plazhit Bukuris të Ulqinit,Safarit, Tropicanës,Mijamit dhe 1 km nga Plazhi Kopakabana , 2 km larg nga Ulqini dhe 3 km larg nga Plazhi i Vogël. Dhomat posedojn klimatizim,kuzhin dhe parkingun vetëm për mysafirët e saj. Kapaciteti i dhomave është 10 Shtretrave. Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni.

Dhomat jan 3 km larg stacionit të autobusëve, 80 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 90 km nga ai i Tivatit.

Ju mirëpresim.

Rezervimi i dhomave në numrat e telefonit:

ESKLUSIVE redukcioni i çmimeve për muajin e qershorit dhe shtatorit.

Link: www.visit-ulcinj.com
ulcinj-info_holiday-in-montenegro,Simply, travel, Ulcinj,Ulqin,Long Beach,ada bojana, Holidays in montenegro, apartments, cottages, hotels, accommodation, information, maps, holiday, tour operators, car hire, winter,travel, holiday in ulcinj, book, flights in montenegro, booking ulcinj montenegro,holiday apartments in montenegro,beaches in montenegro,all inclusive montenegro,montenegro adriatic sea,Apartmani, Appartements, booking, buy, car, Cobi House, Estate, hire, holiday, Home, Hotel, House, Land, last minute, Montenegro, Plots, Properties, Property, Real, Realtor, rent, rental, room, Travel, Ulcinj, Ulqini, Vacation,

3