Video – Genta tani e famshme dhe ne Turqi

April 19, 2009   | Zbavitje / Zabava

genta-ismaili-_cuneyt-cakimJaven qe shkoi ne shtypin shqiptar u shperndane fotot me te reja te llogarise se Gentes ne Facebook lol dhe pavarsisht se kengetarja dukej ne superforme ky nuk eshte lajmi me i madh i javes rreth Gentes. Ketu ne Albaniac pak si me vonese, por kemi mesuar se kete vit kengetarja nga Kosova do te publikoj nje duet me nje prej kengetareve me te mire ne Turqi. Ai quhet Cuneyt Cakim dhe se bashku me Genten kane bere te ditur kete lajm rreth bashkepunimit te tyre ne nje stacion televiziv turk, ku gjithashtu Genten e kane cilesuar si Shakira e Ballkanit (…u myta lol ). Pse Turqia? Genta tregon gjate intervistes se familja e saj nga ana e mamit flet turqisht, mamaja e saj flet turqisht dhe Genta di pak turqisht …biles dhe kendon turqisht. Me poshte keni nje fragment nga intervista e tyre ne kete televizion ku kengetarja gjithashtu tregon se ajo dhe ky qe sja them dot emrin une lol do bejne nje kenge e cila do jete hit ne Turqi dhe ne mbare Evropen… Suksese Genta!!! Mezi po presim!

Albaniac


YouTube Preview Image
7