Pushime verore ne Ulqin vetëm prej 7€

July 4, 2009   | Pushimet në Ulqin

Home: +382 30 455 073

Mobil: +382 69 731 443 + Viber

Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar më ranë shëruese,unikate në tërë detin adriatik,buzë qytetit të Ulqinit më kultur dhe histori të lashtë. Posedojm dhoma të paisura me mini kuzhin,banjo,dhe teracën.Të gjitha dhomat kan shtrat franqez,e disa 2+1.Ne afërsi gjindet pllazhi nudistik Ada Bojana me uji të njelmët dhe të ëmbel si dhe me plazhet më cilsore në bregdetin malazias Copacabana,Tropikana,Safari dhe Bukurija e Ulqinit. gjendet 700 metra afër Plazhit Bukuris të Ulqinit,Safarit, Tropicanës,Mijamit dhe 1 km nga Plazhi Kopakabana , 2 km larg nga Ulqini dhe 3 km larg nga Plazhi i Vogël. Dhomat posedojn parkingun vetëm për mysafirët e saj. Kapaciteti i dhomave është 10 Shtretrave. Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni.

Dhomat jan 3 km larg stacionit të autobusëve, 80 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 90 km nga ai i Tivatit.

Ju mirëpresim.

Çmimi prej 7€ – 10€ për krevat

Rezervimi i dhomave në numrat e telefonit:
Holiday House

skype
ESKLUSIVE redukcioni i çmimeve për muajin e qershorit dhe shtatorit.

Shiko linkun …..
Link:
www.visit-ulcinj.com/


ulcinj-info_holiday-in-montenegro,Simply, travel, Ulcinj,Ulqin,Long Beach,ada bojana, Holidays in montenegro, apartments, cottages, hotels, accommodation, information, maps, holiday, tour operators, car hire, winter,travel, holiday in ulcinj, book, flights in montenegro, booking ulcinj montenegro,holiday apartments in montenegro,beaches in montenegro,all inclusive montenegro,montenegro adriatic sea,Apartmani, Appartements, booking, buy, car, Cobi House, Estate, hire, holiday, Home, Hotel, House, Land, last minute, Montenegro, Plots, Properties, Property, Real, Realtor, rent, rental, room, Travel, Ulcinj, Ulqini, Vacation,