Akomodimi i pushimeve ne Ulqin prej 7€

May 30, 2010   | Pushimet në Ulqin

house Buri

skype

Home: +382 30 455 073

Mobil: +382 69 731 443 + Viber
Nese eshte Ulqini destinacioni qe ju do te  vizitoni, atehere padyshim qe  shtepija e  jonë eshte zgjedhja  me e mire per akomodimin tuaj.
Shtepija eshte ndertuar ne vitin 2000 dhe ndodhet 800 – 900 metra larg nga plazha e madhe( Bukuria e Ulqinit dhe Europa Beach,kurse 1500 metra nga plazhi Safari Beach dhe Tropikana Beach,kurse nga plazhi Copakabana dhe MSM Beach gjindemi afro 2000 metra..Objekti posedon dhoma dyshe, treshe me ballkona të mëdhenj.Dhomat jane te mobiluara me nje komoditet bashkekohor. Dhomat kane nje madhesi prej 30-35 m2.
Te gjitha dhomat dhe  jane te paisura me: banjo me dush dhe wc,kuzhin, frigorifer dhe ballkon.
Sherbimet: Objekti ofron edhe  parking per klientet e vete, te ruajtura 24 ore.Lokacioni i shtepis së jonë eshte ideal per te gjithe ato  qe deshirojne paqe dhe qetesi, por edhe ne afersi te qendres se qytetit dhe plazhit.Shpresojme qe sa do pak t’ju kemi njoftuar me shtepin ton, por gjithashtu per informata te metejshme mund ten a kontaktoni ne numrat tone te telefonit apo ne emailin tone.

Dhomat posedojne

• Kuzhin
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Banje me dush
• Balkone


YouTube Preview Image

2