Ulcinju prijala drama: KK Ulcinj – ABS Primorje 93:92

March 6, 2011   | news
Foto - Vijesti

Dvije pobjede domaćina i jedan trijumf gostiju, bilans je na tri utakmice Prve muške lige košarkaša. Uspješni na svom parketu bili su Teodo i Ulcinj, dok je Mogren slavio u Bijelom Polju.

Dramatična utakmica igrana je u Ulcinju, sa dva različita poluvremena. U prvom je domaći tim kontrolisao dešavanja na terenu i stigao do 22 poena viška (55:33). Zadovoljni visokom prednošću, Ulcinjani su se u nastavku opustili, što su Novljani iskoristili, uhvatili rezultatski priključak i bili na korak od trijumfa. Međutim, Miloš Đurišić je pogodio i otišlo se u produžetak. U dodatnih pet minuta gosti su opet bili bliži trijumfu, ali je Milan Latković donio pobjedu svom timu dvije sekunde prije kraja.

Ulcinj – ABS Primorje 93:92 (29:18, 26:15, 16:22, 12:28, 10:9)

Ulcinj – Dvorana: SC “Gimnazija”. Gledalaca: 500. Sudije: N. Lepetić (Herceg Novi), Kaluđerović (Nikšić), Kićović (Bar).

Ulcinj: Latković 12, Đurišić 27, Tepavčević 9, Milošević 4, Radulović 10, Šibalić 12, Đurković 6, Jeftić 4, Klikovac, Mijović, Mihailović 8, Krstović.

ABS Primorje: S. Arapović 10, Đoković 8, Misinezović, D. Arapović 2, Popović 30, Bulatović 11, Kovačević 7, Zejak 24, Brajović, Savić.