Pushime verore ne Ulqin – Ulqini 2018

May 8, 2011   | Pushimet në Ulqin


skype

Mobil: +382 69 731 443 + Viber

Email: Holiday House@gmail.com

In order to experience unforgettable and enjoyable holidays, your perfect choice should be Ulcinj Riviera.

Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar më ranë shëruese,unikate në tërë detin adriatik,buzë qytetit të Ulqinit më kultur dhe histori të lashtë. Posedojm dhoma të paisura me mini kuzhin,banjo,dhe teracën.Të gjitha dhomat kan shtrat franqez,e disa 2+1.Ne afërsi gjindet pllazhi nudistik Ada Bojana me uji të njelmët dhe të ëmbel si dhe me plazhet më cilsore në bregdetin malazias Copacabana,Tropikana,Safari dhe Bukurija e Ulqinit. gjendet 700 metra afër Plazhit Bukuris të Ulqinit,Safarit, Tropicanës,Mijamit dhe 1 km nga Plazhi Kopakabana , 2 km larg nga Ulqini dhe 3 km larg nga Plazhi i Vogël. Dhomat posedojn klimatizim, WiFi internet falas, kuzhin dhe parkingun vetëm për mysafirët e saj. Kapaciteti i dhomave është 10 Shtretrave. Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni.

Dhomat jan 3 km larg stacionit të autobusëve, 70 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 80 km nga ai i Tivatit.

Ju mirëpresim.

 

Çmimi prej 7 €

Rezervimi i dhomave në numrat e telefonit:

ESKLUSIVE redukcioni i çmimeve për muajin e qershorit dhe shtatorit.

 

Link: www.visit-ulcinj.com

ulcinj-info_holiday-in-montenegro,Simply, travel, Ulcinj,Ulqin,Long Beach,ada bojana, Holidays in montenegro, apartments, cottages, hotels, accommodation, information, maps, holiday, tour operators, car hire, winter,travel, holiday in ulcinj, book, flights in montenegro, booking ulcinj montenegro,holiday apartments in montenegro,beaches in montenegro,all inclusive montenegro,montenegro adriatic sea,Apartmani, Appartements, booking, buy, car, Cobi House, Estate, hire, holiday, Home, Hotel, House, Land, last minute, Montenegro, Plots, Properties, Property, Real, Realtor, rent, rental, room, Travel, Ulcinj, Ulqini, Vacation,

Apartamente te lira, banim te lire, strehim, dhoma, minutën e fundit, strehim të lirë, rezervim, shtëpi, Wellness, pensione, udhëtime, pushime, shtëpi private, restorante,apartamente, akomodime, akomodimi, Mali i Zi, Bosnja dhe Hercegovina, Kroacia, të drejtpërdrejtë, rezervime, shtëpi, strehim, shëndet të mirë, shtëpi per mysafir, oferta speciale, pushime, udhëtimi, minutën e fundit, turizmi shëndetësor, hotele, turizmi, rekreacion, programe, argëtim, apartamenti.

2