ADELINA ISMAILI EKSKLUZIVE VERA NE ULQIN 2011-KONCERTE NE*ROYAL*

June 30, 2011   | Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava

ADELINA ISMAILI EKSKLUZIVE VERA 2011- VËTËM NË ULQIN “ROYAL*- VETËM 3 KONCERTE : 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 *♥* NEW PHOTO* ♥* –WOHOOW 1.550 LIKE—– ♥ ALL FOR DIVA ♥

Pritje e madhe për tre koncertet  e Adelines , që i kthehet shfaqjeve “live” 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 .
Mësojmë se në muajin korrik dhe gushtë,këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, do të jetë në një nga seritë e koncerteve, që bën këngëtaren shqiptare Adelina Ismailin  të japin tre koncerte  për bashkatdhetarët e tyre në pushim në Ulqin.
Ka kohë që Adelina nuk na ka befasuar me ndonjë klip të ri pas publikimit të këngës “Urdhër i ri Illyric”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj dhe mbarë publiku shqiptar për look-un trendy dhe përmajtjen muzikore mjaft moderne, me një tekst intrigues në aspektin kombëtar.
Por, Adelina nuk ka ndaluar së punuari.Presim pra që në Ulqin mos ndodhë ndonji risi.
Për më tepër, le të presim javët në vazhdim, pasi këngëtarja është duke punuar intensivisht dhe nuk dëshiron të flasë para kohe duke na premtuar shumë surpriza.

H.B
Lajme nga Ulqini

YouTube Preview Image

pushime ne ulqin,adelina ismaili ne ulqin,pushime te lira,restoranti royal,plazha e madhe,ulqini ju pret,oj kosove ulqini ju pret,adelina ju pret,pushime,