Pushime verore ne Ulqin per 7€ – Apartamenti Ramo

July 6, 2011   | Ekonomia / Ekonomija

Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar më ranë shëruese,unikate në tërë detin adriatik,buzë qytetit të Ulqinit më kultur dhe histori të lashtë. Posedojm dhoma të paisura me mini kuzhin,banjo,kondicioner dhe teraca.Të gjitha dhomat kan shtrat franqez,e disa 2+1.Ne afërsi gjindet pllazhi nudistik Ada Bojana me uji të njelmët dhe të ëmbel si dhe me plazhet më cilsore në bregdetin malazias Copacabana beach,Tropicana beach,Safari,Miami beach,Europa beach, dhe Bukurija e Ulqinit. gjendet 800 metra afër Plazhit Bukuris të Ulqinit,Safarit, Tropicanës,Mijamit dhe 1 km nga Plazhi Kopakabana , 2 km larg nga Ulqini dhe 3 km larg nga Plazhi i Vogël. Dhomat posedojn klimatizim,kuzhin dhe parkingun vetëm për mysafirët e saj. Kapaciteti i dhomave është 10 Shtretrave. Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni.

Dhomat jan 3 km larg stacionit të autobusëve, 80 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 90 km nga ai i Tivatit.

Ju mirëpresim.

Çmimi 7 € për krevat

Rezervimi i dhomave në numrat e telefonit:

ESKLUSIVE redukcioni i çmimeve për muajin e qershorit dhe shtatorit.
YouTube Preview Image
akomodim,apartament ne ulqin, apartamente me qera ne ulqin, Apartamente ne Ulqin, Apartment Ulcinj, Apartment Rentals Curani, Apartment ulqin, Apartments Tropicana, Apartments Tropicana for Rent, Apartments Tropicana Ulcinj, Apartments ulcinj, Appartement à Ulcinj, Appartements de vacances à Ulcinj, Aranzhmane turistike Ulqin, Auto kamp, deti, Holiday Apartments in Ulcinj, jap me qera dhoma, Montenegro Holiday, peshk, plazha magjepse, plazhi tropicana ulqin, Pushime ne det te ulqinit, Pushime ne plazh, Pushime te kendshme, pushime te lira ulqin, Pushime Verore ulqin, Pushimet në Ulqin, restaurant, shqiperi, shtepi me qera, Sulejman Bajrami, uji detit,Dulcigno, Dulcinea,Ulcinj, Ulkinon, Ulqin, Ulqini, Улцињ,