Seksi Adelina për verën ulqinake

July 11, 2011   | Zbavitje / Zabava

Prishtinë, 10 korrik – Stina e verës është ajo e koncerteve për këngëtarët tanë. Seks bomba, Adelina Ismajli vitet e fundit e ka zhvilluar karrierën e saj më së shumti në Zvicër. Pa lënë pas koncerte të ndryshme, që ka pasur edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vera që ka mbërritur do ta sjellë atë në Malin e Zi dhe pikërisht në qytetin e populluar me shqiptarë, Ulqin. Për t’i paraprirë këtij sezoni, ajo ka publikuar jo vetëm datat e koncertit, por edhe këto foto të reja që e shfaqin mjaft seksi, raporton portali Qendra.

Në njërën prej tyre ajo shfaqet e zhytur në pishinë me një kapele në kokë, ndërsa sheh larg, ndërsa tjetra e hipur mbi barkë. Kjo mënyrë promovimi nuk është e re nga ana e artistes së guximshme, pasi ajo çdo prag vere ka vepruar kësisoj, duke ofruar foto të nxehta dhe poza joshëse.

Koha Net
ADELINA ISMAILI EKSKLUZIVE VERA 2011- VËTËM NË ULQIN “ROYAL*- VETËM 3 KONCERTE : 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 *♥* NEW PHOTO* ♥* –WOHOOW 1.550 LIKE—– ♥ ALL FOR DIVA ♥

Pritje e madhe për tre koncertet e Adelines , që i kthehet shfaqjeve “live” 15.07.2011 / 25.07.2011 / 05.08.2011 .
Mësojmë se në muajin korrik dhe gushtë,këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, do të jetë në një nga seritë e koncerteve, që bën këngëtaren shqiptare Adelina Ismailin të japin tre koncerte për bashkatdhetarët e tyre në pushim në Ulqin.
Ka kohë që Adelina nuk na ka befasuar me ndonjë klip të ri pas publikimit të këngës “Urdhër i ri Illyric”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj dhe mbarë publiku shqiptar për look-un trendy dhe përmajtjen muzikore mjaft moderne, me një tekst intrigues në aspektin kombëtar.
Por, Adelina nuk ka ndaluar së punuari.Presim pra që në Ulqin mos ndodhë ndonji risi.
Për më tepër, le të presim javët në vazhdim, pasi këngëtarja është duke punuar intensivisht dhe nuk dëshiron të flasë para kohe duke na premtuar shumë surpriza.

H.B
Lajme nga Ulqini

YouTube Preview Image

pushime ne ulqin,adelina ismaili ne ulqin,pushime te lira,restoranti royal,plazha e madhe,ulqini ju pret,oj kosove ulqini ju pret,adelina ju pret,pushime,