Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis

September 10, 2011   | Turizmi / Turizam

Hotel Mediteran Resort Ulqin Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë GratisHotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete
Per nje familje te akomoduar ne nje apartament të Hotelit Mediteran  me pamje nga deti me një dhomë per ciftin dhe femijet,është Oferta Familjare 2 paguajn + 2 femijë Gratis,ofert kjo që e benë Hotel Mediteran Ulqin.
Hotel Mediteran Ulqin Oferta Familjare Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë GratisHotel Mediteran Ulqin dhe resortet turistike të saja ofrojne per turistet te gjitha sherbimet dhe lehtesirat per te kaluar pushime sa me te kendshme, argetuese dhe ralaksuese ne te njejten kohe. Parqe me gjelberim, pishina me uje te embel, kende lojrash dhe klube argetimi per femijet, ushqime cilesore te fresketa, bare lokale, taverna, disko.

Dhe per jeten e nates qyteti I Ulqinit ofron nje shumllojshmeri disko, pub-e dhe bare.

Nese deshironi te mos e kaloni te gjithe diten ne ambjentet e hotelit apo te resortit tuaj, atehere ka nje shumllojshmeri zgjedhjesh per ekskursione, me anije apo autobuza, ne ishujt, gjiret dhe fshatrat me te bukura te Ulqinit dhe gjithë Malit të Zi. Nje vizite ne keshtjellen e qytetit te vjeter te Ulqinit, mund tua bejne shume interesante diten e juaj.
Hotel Mediteran Ulqin Oferta speciale 2+2 gratis Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis

Diçka për Hotel Mediteran Resort Ulqin

Hotelet ne Ulqin jane te pajisura me se miri me te gjithe aksesoret e nevojshem dhe me nje nivel te larte sherbimi per t’ju siguruar vizitoreve pushime te paharruara.
Hotel Mediteran Resort 3* eshte nje kompleks turistik, i kendshem, dhe modern. Ka Bar, Restorant, parking, pishine, dhoma me ajer te kondicionuar, qetesi dhe rehati. Ndodhet buze plazhit te vogel e quajtur “Rana”.
Bar-Restorant “Mediteran” – Restorant romantik, i mobiluar me shije dhe muzike te kendshme ne sfond. Kuzhine e pasur tradicionale dhe moderne. Vendi i duhur per organizimin e festave familjare.
Hotel Mediteran Ulqin2+2 Gratis Taraca me pamje ne det Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis

Hotel Mediteran ndodhet ne zemer te Ulqinit i rrethuar me pisha, vetem disa minuta ecje kembe nga plazhi i vogel. Hoteli ofron mikpritjen tradicionale balkanase me atmosferen e tij te veçante.
Oferta speciale e hotel mediteran Ulqin Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
Hotel Mediteran disponon 100 dhoma, nga keto dhoma ne sherbimin tuaj jane dhoma dopio standarde, dhoma dopio superiore, dhoma familjare per tre, kater apo me shume persona. Dhomat jane te paisura me: ajer te kondicionuar, frigo bar, televizor me satelit, banje me dusch dhe wc, balkone me pamje spkektakulare nga deti dhe nga qyteti i Ulqinit.
restoran hotel mediteran ulqin Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
Restoranti i hotelit i renovuar para pak kohesh, ju ofron nje mjedis teper relaksues dhe elegant, me nje kuzhine te zgjedhur, ku gershetohen traditat nderkombetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 300 vendesh me hapsire te nevojshme per tu ndiere sa me komod. Hoteli posedon edhe pishine, bar, parking, salle konferencash, … etj.
Hotel Mediteran Resort


Shërbimet

• Restorant
• Bar – Kafe
• Wine – Bar
• Pishine
• Recepsion 24 ore
• Salle konferencash
• Parking

Dhomat posedojne

• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Balkone

Shkarko Çmimet
getPDF Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis

hotel mediteran ulcinj reservations Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis

Rezervimet Online për pushimet e ardhshme në Hôtel Mediteran Ulqin mund të bëhet përmes rezervimin online sistemin në Venere.com , ose shërbimet nepermes emailit të burosë për mysafir në sales@hotel-mediteran.com .
Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF
0 Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
Offering Hotel Mediteran Resort in Ulcinj this season Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF
Hotel Mediteran Resort in Ulcinj Brochure Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2.paguajn + 2 femijë Gratis
www.hotel-mediteran.com

sales @ hotel-mediteran.com


T: +382 30 403 124
Skype: hmrreception