Oferta e hotel Mediteranit Ulqin,rrini 2 ditë,e muzafiret e juaj falas

November 14, 2011   | Turizmi / Turizam

Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete në Hotelin Mediteran Ulqin.
Per nje familje te akomoduar ne nje apartament të Hotelit Mediteran  me pamje nga deti me një dhomë per ciftin ose vetem ju,Oferta e hotel Mediteranit Ulqin,rrini 2 ditë,e muzafiret e juaj do qëndrojnë falas,ofert kjo që e benë Hotel Mediteran Ulqin.

Hotel Mediteran Ulqin dhe resortet turistike të saja ofrojne per turistet te gjitha sherbimet dhe lehtesirat per te kaluar pushime sa me te kendshme, argetuese dhe ralaksuese ne te njejten kohe. Parqe me gjelberim, pishina me uje te embel, kende lojrash dhe klube argetimi per femijet, ushqime cilesore te fresketa, bare lokale, taverna, disko.

Dhe per jeten e nates qyteti I Ulqinit ofron nje shumllojshmeri disko, pub-e dhe bare.

Nese deshironi te mos e kaloni te gjithe diten ne ambjentet e hotelit apo te resortit tuaj, atehere ka nje shumllojshmeri zgjedhjesh per ekskursione, me anije apo autobuza, ne ishujt, gjiret dhe fshatrat me te bukura te Ulqinit dhe gjithë Malit të Zi. Nje vizite ne keshtjellen e qytetit te vjeter te Ulqinit, mund tua bejne shume interesante diten e juaj.

Diçka për Hotel Mediteran Resort Ulqin

Hotelet ne Ulqin jane te pajisura me se miri me te gjithe aksesoret e nevojshem dhe me nje nivel te larte sherbimi per t’ju siguruar vizitoreve pushime te paharruara.
Hotel Mediteran Resort 3* eshte nje kompleks turistik, i kendshem, dhe modern. Ka Bar, Restorant, parking, pishine, dhoma me ajer te kondicionuar, qetesi dhe rehati. Ndodhet buze plazhit te vogel e quajtur “Rana”.
Bar-Restorant “Mediteran” – Restorant romantik, i mobiluar me shije dhe muzike te kendshme ne sfond. Kuzhine e pasur tradicionale dhe moderne. Vendi i duhur per organizimin e festave familjare.

Hotel Mediteran ndodhet ne zemer te Ulqinit i rrethuar me pisha, vetem disa minuta ecje kembe nga plazhi i vogel. Hoteli ofron mikpritjen tradicionale balkanase me atmosferen e tij te veçante.

Hotel Mediteran disponon 100 dhoma, nga keto dhoma ne sherbimin tuaj jane dhoma dopio standarde, dhoma dopio superiore, dhoma familjare per tre, kater apo me shume persona. Dhomat jane te paisura me: ajer te kondicionuar, frigo bar, televizor me satelit, banje me dusch dhe wc, balkone me pamje spkektakulare nga deti dhe nga qyteti i Ulqinit.

Restoranti i hotelit i renovuar para pak kohesh, ju ofron nje mjedis teper relaksues dhe elegant, me nje kuzhine te zgjedhur, ku gershetohen traditat nderkombetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 300 vendesh me hapsire te nevojshme per tu ndiere sa me komod. Hoteli posedon edhe pishine, bar, parking, salle konferencash, … etj.
Hotel Mediteran Resort


Shërbimet

• Restorant
• Bar – Kafe
• Wine – Bar
• Pishine
• Recepsion 24 ore
• Salle konferencash
• Parking

Dhomat posedojne

• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Balkone

Shkarko Çmimet

Rezervimet Online për pushimet e ardhshme në Hôtel Mediteran Ulqin mund të bëhet përmes rezervimin online sistemin në Venere.com , ose shërbimet nepermes emailit të burosë për mysafir në sales@hotel-mediteran.com .
Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF
YouTube Preview Image
Hotel Facilities at Mediteran Ulcinj , Air conditioning, Credit card accepted, Currency exchange, Entire property is air conditioned, Garden, Gift shop, Groups welcome, Laundry service, Park, Recently renovated, Wireless Internet connection in the entire property, City guide, City maps, Concierge, Front desk - 24 hour, Front desk - fax service, Front desk - safety deposit box, Luggage room, Multilingual staff, Tourist information, Banqueting service, Business Center, Conference room, Congress facilities, Interpreting service, Meals for groups, Meeting lounge, Meeting Room, Secretarial service, Simultaneous translation, Outdoor swimming pool, Massages, Free parking, Guarded car park, Limousine service, Rent a car in the hotel, Shuttle service, Children's play area – outdoor, Play Area, Indoor entertainment room, Internet/Email services, Reading room, Satellite TV, TV Lounge, TV Room, Bar, Pool bar, Restaurant/Dining, Snack bar,
Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF

Ju mundeni te kerkoni ofertat per pushime ne Hotel Mediteran Ulqin duke klikuar në linkun e Ofertave per Hotele dhe apartamente në Ulqin.