Dafina i rikthehet Bleros

November 27, 2011   | Zbavitje / Zabava

Pas ndarjes nga pothuajse të gjithë bashkëpunëtorët e saj, madje edhe nga i dashuri i saj, Dafina Zeqiri ka vendosur të bashkëpunojë përsëri me këngëtarin Blero.
Sipas portalit telegrafi, këngëtarja do të bëjë një bashkëpunim me Bleron, saktësisht me kompaninë që drejtohet nga Blero dhe Çekiç “Str8Dope”.

Ndryshe, Dafina kishte pasur një sukses të konsiderueshëm me Bleron, kur kishte realizuar këngën “La Vida Loca” në vitin 2009.

Vipat.info

YouTube Preview Image