“ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj

December 12, 2011   | Zbavitje / Zabava

Këto ditë të fundvitit këngëtarja e mirënjohur Liria Dedvukaj-Sinishtaj ka lansuar video klipin më të ri të saj për këngën “ S’me Meriton ”.

Kënga është realizuar në Tiranë nga MAX Production. Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Shpat Kasapi, kurse orkestrimi nga Çekiq.

Parukeria dhe grimi nga Artur Muça – Turi, stili dhe desajnoja nga QUPI & Lei Marco.
Është një këngë dhe video klip i cili sigurisht do të bëhet hit.

Malsia.org
YouTube Preview Image