Anxhela Martini serish nudo

October 14, 2012   | Zbavitje / Zabava

Anxhela Martini vazhdon të argëtojë pa masë fansat e saj të shumtë dhe padyshim po realizon produkte të cilat do ta bëjnë të ecë me siguri përpara në karrierën e saj.

Ajo ka ndarë me miqtë foton e re ku shfaqet e zhveshur nudo dhe e shtrirë ndërsa modestësisht mbulon pjesët intime.

vipat.info