Košarkaši Ulcinja su pobijedili ekipu Teoda sa 85-80

November 25, 2012   | Ngjarjet - Events

Košarkaši Ulcinja su pobijedili ekipu Teoda sa 85-80 u Derbiju 6.Kola Crnogorske Lige.Ulcinj je čitavom utakmicom dominirao bilo je i prednos od 27 razlike 60-33 ali krajem treće i početkom četvrte četvrtine Teodo je stigao na  minus 3 razlike.

Pobjedničku seriju Teoda prekinuo je Ulcinj, koji je timu iz Tivta nanio prvi poraz u sezoni. Ulcinj je vodio tokom čitavog meča, na poluvremenu je imao prednost od 13 poena (46:33), koju je sačuvao do kraja i došao do pobjede.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Dušan Milošević sa 21 poenom, dok je Sekula Jovanović postigao 17 poena. Lazar Simonović i Nikola Vučurović postigli su po 16 poena.

U redovima Teoda istakao se Savo Đikanović sa 16 poena, Siniša Tepavčević je upisao 13, a Ivan Fatić, Igor Kunjić i Manuen Džonson su meč završili sa učinkom od 12 poena.