Dino publikut: Më perkrahni ne projektet e metejshme

January 19, 2013   | Zbavitje / Zabava

Mbasi Dino Zhygjeli  mbrëme nuk kaloj stadën e finalistit në The Voice of Albania 2 nëpërmes faqes së vet në Facebook njofton:
Dino Zhygjeli _The Voice of Albania

Te dashur miq dhe fansa,mvjen keq qi nuk mund me ju than fjalet ma t bukra nbote tash per shkak te rremujes ne te cilen gjendem.. Tan cka kam me ju thane esht se un s’kishe qene une pa ju,edhe ju falenderoje shume shume , ja kshtu.. “shabllon” por prej zemres per perkrahjen fenomenale qe mkeni dhuru. Mvjen pak keq qe skam pas mundsi me plotsu deshiren e marre tjuve fansave tzjarrte qe keni besu nmu aq shume se kam me qene edhe fituse i kti edicioni.:/ ama, prap nje te premte vetem e kemi humb, edheee ju kam propozu ta shijoni naten e sontme :)) Sa i perket The Voice of Albania, ky mduket qe esht statusi i fundit qe do ja kushtoj :)
Mpercillni dhe mperkrahni ne projektet e metejshme si deri tani. Hugs and kisses ♥

Dino Zigelli Facebook