Kristine Elezaj vjen me kengën “Monster”

February 4, 2013   | Zbavitje / Zabava

Kristine Elezaj -MonsterShqiptarja nga Ulqini, e cila tashmë që një kohë është emër i njohur në skenën amerikane, ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor të punuar nga producentë amerikanë.

Stili i Kristinës nga mediat amerikane cilësohet si një përzierje e Britney Spears dhe Rihanna.

Modelja shqiptare nga Ulqini jeton në Amerikë që një kohë të gjatë, dhe së fundi ka lansuar edhe karrierë muzikore atje dhe po shijoi sukses edhe në këtë drejtim.
Kristine Elezaj ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Monster”.

Ina
YouTube Preview Image