Genta Ismaili Paralajmëron klipin e ri

February 21, 2013   | Zbavitje / Zabava

Këngëtarja Genta Ismaili, perms një njoftimi në rrjetet sociale, ka deklaruar se të shtunën do të lansohet edhe me videoklip balada “E kam provuar”.
Genta Ismaili

“Të shtunën me 23.02.2013 publikohet videoklipi i këngës ‘E Kam Provuar’”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale, duke treguar se kënga do të lansohet në kanalin zyrtar të saj në You Tube.

Ndërkaq, kënga “E kam Provuar” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe kompozuar nga Virusi dhe ka marrë mbi 500 000 shikime në You Tube dhe mbi 3 milion minuta të dëgjuara.

 

Fish Media

YouTube Preview Image