Rita per pak nuk zbuloi pjeset intime

February 22, 2013   | Zbavitje / Zabava

ritaoraRita Ora për pak sa nuk ka zbuluar pjesët intime ndërsa shfaqej në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Britaninë e Madhe. Ndërsa fotografohej nga paparacët dhe rrethohej prej kamerave, fustani i Rita Orës është zhvendosur duke rrezikuar të krijojë një incident të padëshiruar. 22 vjeçarja u largua nga kjo mbrëmje pa marrë asnjë qmim ndërsa u bë sërish pjesë e mbrëmjes./fishmedia/

YouTube Preview Image