Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin

March 1, 2014   | Real Estate

Ofrojme per shitje apartamentin 3 pjesë,1+1,100 m², në lagjen Pinjesh me saktësisht ndodhet 200 metra nga përmendorja që gjindet në rrugën që çon për Hotelin Mediteran..Shtepija ka 2 dhoma 1 salon me siperfaqe të madhe,veranda verore,kuzhinë,Banjo WC dhe ballkonn me pamje nga deti.
Apartamenti  3 pjesë gjendet ne rezidences 3  katshe kompleksi eshte i bukur me siperfaqe 100 m².
Vendodhja e rezidences eshte prane plazhit të vogël me 5 minuta ecje nga deti dhe ne nje zone te qete. Rezidenca ofron te gjitha komoditete si :Sistem autonom per uje dhe drita 24 ore,dhe shiqimi panoramik i plazhit të vogël,kalas së Ulqinit, me gjithë siperfaqen e saj deri Liman dhe Meterizë dhe me gjere.
Apartamenti  gjindet vetem 200 metra nga deti.
Apartamenti posedon 3 dhoma.Te gjitha apartamentet kane pamje nga deti,dhe posedojnë ballkone,veranda, salla banje-wc,kuzhin,kondicion.Në dispozicion gjendet parkingu para  rezidences.

Çmimi i apartamentit fillon nga 1000€ / m², dhe ka mundesi që çmimi të diskutohet.

Tel. kontaktues: Mobil: +382 69 457 112

Çka mundeni te shikoni nga Rezidenca – Shiko fotografiat