Fjolla Morina – Tunës; ” Laje Zogun” në Ulqin

August 24, 2014   | Zbavitje / Zabava
Fjolla MorinaFjolla Morina ka habitur të gjithë fansat kur në rrjetet sociale ka postuar këtë fotografi. Duket se ajo ka vendosur që t’i shpallë luftë Tunës.
Metoda e të lagurës me një kovë me ujë apo edhe akull tashmë është përhapur shumë edhe te Vip-at tanë. Edhe këngëtarja e cila sapo ka sjellë në treg një super hit Fjolla Morina ka nominuar në rastin ALS Ice Bucket Challenge‬ Zajmina Vasjarin, Ardian Bujupin, Morena Tarakun dhe Tunën me porosinë kësaj të fundit ‘Laje zogun’. Kënga më e re e Fjollës deri tani ka rëmbyer shumë klikime në youtube dhe është bërë pjesë e rrejteve sociale.
Këngëtarja seksi Fjolla Morina ka pozuar duke mbajtur vesh një bluzë me mbishkrimin “Keep Calm and Paloje Zogun”, e cila përveq se i dedikohet zogut të Tunës duket se është edhe një paralajmërim për hitin e saj të ardhshëm.
Për këtë klip dhe këngë që flitet të jetë një super hit ka ditë që mediat shkruajnë dhe njerëzit flasin dhe pritet me shumë kureshtje

Maksim Gjokaj

YouTube Preview Image