All of Me: Ja ku vjen dhe Imi Nimanbegu me kenge me te re !…Video

November 13, 2014   | Zbavitje / Zabava

Imi-Nimanbegu-UlqinImi Nimanbegu ka bere te ditur se kenga e rradhes ka perfunduar se regjistruari dhe titullohet “All of Me “. Kenga me tekst te shkruar nga vete John Legend dhe u publikua ne shum versione.

Kengetari Imi Nimanbegu sot ka publikuar në You Tube kengën titullohet “All of Me “, duke lozur dhe ba prova se si po del kjo keng më në fund.

Fotoja qe shihni me siper, eshtë shkrepur gjate xhirimeve te videos se re të Imi Nimanbegut.

YouTube Preview Image