Digjet autobusi me targa shqiptare duke shkur për në Ulqin

December 25, 2015   | Shoqëria / Društvo

digjet-autobusiFoto: CDM

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një autobus me targa shqiptare është djegur pasditen e djeshme në rrugën e vjetër që çon për Ulqin. Ngjarja ka ndodhur tek ish-reparti ushtarak në “Dobre Vode”, ku në mjet udhëtonin 52 persona.

Ndërkohë, mësohet se në autobus ka shpërthyer zjarri dhe është djegur plotësisht. Ndërsa, është bërë e ditur se fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar.

digjet-autobusi-