Cungu bën thirrje qytetarëve të Ulqinit për përkrahjen e ekipit të Otrantit

May 30, 2017   | Sporti / Sport

Dje kryetari i komunes se ulqinit z. NAZIF CUNGU ka percjellur stërvitjet përfundimtare të klubit të futbollit Otrant-Olympic i cili të mërkurën ne ora 17:30 do të luaj me Rudarin prej Plevlës.
Kjo është arritja më e madhe ne historinë e futbollit të Komunës së Ulqinit prandaj ju ftoj të gjithëve që ta përcjellim ndeshjen dhe t’iu japim përkrahjen maksimale djelmoshave tanë. Le ta mbështesim ekipin tonë në përpjekjen për të realizuar ëndrrën e futjes në ligën e parë të Malit të Zi, thuhet në rrjetin social të Facebookut të Sporti Ulqinit.