Arian Agushi e ‘kallë’ atmosferën në Ulqin – Video

July 21, 2017   | Zbavitje / Zabava

Reperi i njohur Gold AG, performon hitet e tij më të fundit në koncertin e tijë në Hollegro të Ulqinit, ku pas pakë kohe, ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Ariani ka bë një spektakël të vërtetë, me skenë spektakulare dhe ambient fantastik sikurse fansat që pritën me duarë-hapët në Hollegro.

Në bazë të fotove të publikuara nga reperi Gold AG,  shihet atmosfera që ai ka krijuar me publikun. E në bazë të fotografive dhe videos shihet që i tërë publiku është ngritur në këmbë gjatë performancës së Arian Agushit në Ulqin./Lajme nga Ulqin