Pushimet në Ulqin

Apartmani Ulcinj, Letovanje Crna Gora 2014, Privatni smestaj, Jeftin smestaj
I n f o Mobil: +382 69 731 443 + Viber Crna Gora – biser Mediterana, po mnogo čemu je posebna, smeštena je na jugu Jadranskog mora. Nigde nećete naći, na tako malom prostoru, toliko prirodnog bogatstva, lepote, pitomih plaža, bistrih jezera, brzih reka i predivnih planina – osim u Crnoj Gori. Najjuzniji grad na Crnogorskoj obali, Ulcinj je svojim prirodnim potencijalima preodredjen za turizam. Ulcinj svojim položajem  zauzima krajnji južni deo Jadranskog primorja, a nalazi se u jugoistočnom delu Crne Gore. Južnim delom... Vazhdo

July 13, 2014  :: Pushimet në Ulqin :: Comments Off
Tags:

Wakacje, Noclegi, Ulcinj, Czarnogóra
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Ulcinjjest najbardziej na południe wysuniętego miasta na wybrzeżu Czarnogóra , która oferuje najdłuższa plaża na Adriatyku. Lokalna Velika Plaza ciągnie 13 km. Jest to jedno z najstarszych miast na Adriatyku. Pierwszy mieszkańcy byli Ilirowie, którzy byli pochodzenia indoeuropejskiego. 2-ga pne miasto zostało podbite przez Rzymian, którzy dali mu obecną nazwę Ulcinj (Ulcinijum). Później miasto docelowe wielu zwycięzców. W 1405 r. miasto... Vazhdo

July 30, 2013  :: Pushimet në Ulqin :: Comments Off
Tags:

Akomodime ne Ulqin Çoba, Ulqini,Mali i Zi prej 6€
Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh.Shtepija ka 6 dhoma ku 5 nga ta janë me pamje nga deti. Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave.Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti, jane me dy ose tre shtrete,4 dhoma kanë mini kuzhin, banjo, uje 24 ore dhe parkim te sigurut per vetura. Dhomat gjendet 700 metra afër Plazhit të Vogël. Dhomat posedojn parkingun... Vazhdo
Pushime verore ne Ulqin – Ulqini 2014
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com In order to experience unforgettable and enjoyable holidays, your perfect choice should be Ulcinj Riviera.Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar më ranë shëruese,unikate në tërë detin adriatik,buzë qytetit të Ulqinit më kultur dhe histori të lashtë. Posedojm dhoma të paisura me mini kuzhin,banjo,dhe teracën.Të gjitha dhomat kan shtrat franqez,e disa 2+1.Ne afërsi gjindet pllazhi nudistik Ada Bojana me uji... Vazhdo
Oferta turistike nga bregdeti i Ulqinit,Aranzhmane turistike,Hotele,Villa, Apartamente,Dhoma
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Aranzhmane turistike në Ulqin,Hotele,Villa,Apartamente,Dhoma Ofertat tona turistike nga kompanija Tropikana Beach Ulqin jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete shtepi private,hotel,villa,Apartamente apo Dhoma. Perveç akomodimit ne Hotele, ju ofrojme mundesine te prenotoni pushimin tuaj edhe ne apartamente private komplet te mobiluara. Me deshiren tuaj, ne ju krijojme oferta personale turistike... Vazhdo
Pushime ne Kompleksin hotelier Ada Buna,Pushime ne Ulqin,Mali i Zi
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com In order to experience unforgettable and enjoyable holidays, your perfect choice should be Ulcinj Riviera.Në përqafim në mes të lumit Buna dhe të detit Adriatik, 15 km larg Ulqinit, gjendet Ada, ishull parajsor i lumit, i njohur në tërë botën me kampin nudistik dhe të natyrës së paprekur. Edhe pse gjendet në brezin mediteran, në Adë është një klimë subtropike. E stolisin një ekosistem i jashtëzakonshëm dhe perëndimet e diellit që... Vazhdo
Muntenegru Ulcinj,Turism,Vacanţe,Hoteluri din Ulcinj,Informatii turistice
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com In order to experience unforgettable and enjoyable holidays, your perfect choice should be Ulcinj Riviera.Muntenegru, cea mai tânără ţară din Europa, care s-a înfiinţat la 3 iunie 2006, este o regiune foarte atractivă şi mai ales încă nedescoperită in totalitate, unde turismul încă nu s-a dezovoltat pe deplin. Este timpul pentru a cunoaşte şi zone noi, tocmai de aceea hai cu bucurie în Muntenegru!   Republica Muntenegru, cu o suprafaţă... Vazhdo
Ulcinj apartman nyaralás Montenegró szállás-Szállások Mediteran
A Montenegro-szállás,Montenegró, Ulcinj,montenegrói apartman, homokos strand, tengerparti szállás, tengerparti nyaralás, nyaralás Montenegróban, szállás Montenegróban, Montenegró utazás,Szállások,Ulcinj apartman Montenegró,szállás, Montenegró utazás, Ulcinj apartman nyaralás Montenegro szállás: Montenegró – Ulcinj, Szállások Mediteran Ulcinj apartman Montenegró,szállás,Szállás családi házban,Montenegró Szállodákat, Apartmanok, Penziók,Hotel Mediteran, Üdvözöljük Montenegró egyik legegzotikusabb... Vazhdo
Camping Autokamp Tropicana Montenegro Ulcinj-Crna Gora – ADAC Eurocampings
Autokamp Tropicana se nalazi na trecem kilometru Velike plaže, na putu za Adu Bojanu. Posjeduje kapacitete od 100 kamperskih jedinica, sa modernizovanim sanitarnim cvorom, prikljucke za struju, pojedinacno svaki prikljucak na elektro mrežu. Kamp se nalazi na 20 metara od plaze, sa sopstvenim putem koji vodi do nje. Osim kamperskih jedinica posjedujemo dvokrevetne i trokrevetne sobe sa kupatilima i balkonima i klimatizacjom. Tropicana vec niz godina prednjaci u kvalitetu, sadržaju i usluzi koju nudi sada vec svojim vjernim posjetiocima.... Vazhdo
Черногорская Ривьера Ульцинь – видео
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Наиболее известным пляжем Ульцинской Ривьеры является уникальный природный феномен – Великий пляж длиной 13 км и шириной 60-100 м. Местные жители называют его «Копакабаной Ульциня». Великий пляж покрыт мельчайшим песком (величина гранулы 0,1-0,5 мм), который... Vazhdo

March 5, 2011  :: Bota, Pushimet në Ulqin :: Comments Off
Tags: , ,

Page 1 of 912345...Last »