Zbavitje / Zabava

Premierë nga Ulqini: Nurteel, Albatriti dhe Genta Ismajli sjellin goditjen verore “Po du met pa” (Video)
Producenti i njohur shqiptar, Nurteeli, ka sjellë projektin e ri në bashkëpunim me Albatrit Muçiçin dhe Genta Ismajlin të titulluar “Po du met Pa”, që një pjesë e videos u zhvillua në Ulqin. Projekti është punuar nga vet performuesi në këtë projekt, Nurteel Morina, i cili edhe ka dorë në tekstin e këtij projekti bashkë me Ghulon. Klipi i këtij projekti është realizuar nga XL Films. Në këtë videoklip Genta shfaqet më atraktive se kurrë dhe projekti është mjaft veror me potencial për t’u bërë hit. Albatriti... Vazhdo

July 31, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Premierë nga Ulqini: Nurteel, Albatriti dhe Genta Ismajli sjellin goditjen verore “Po du met pa” (Video)
Tags:

Ardiana Truma Gjekaj, një dedikim special për “Vajza ime” – Video
Se dashuria midis prindit dhe fëmijës është pa kushte dhe thyen të gjitha kufijtë, dëshmon edhe një videoklip  që është përhapur në internet “You Tube” keng  kjo qe i kushtohet vajzes qe rritet dhe shkon ne fat te vet dhe ne sot po e transmetojm. Për muzikën dhe tekstin është kujdesur Gezim Gjekaj ne studion e tij Gjekaj Records. Kënga është pëlqyer shumë që në minutat e para të publikimit, teksa vëmendje të madhe tek publiku ka marrë edhe videoklipi, për të cilin është punuar me shumë përkushtim.    Vazhdo

July 23, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ardiana Truma Gjekaj, një dedikim special për “Vajza ime” – Video
Tags:

Dhurata Dora kallë Atmosferën në Ulqin
Performanca e Dhurata Dorës në Ulqin nuk do fjalë. Këngëtarja e ‘ndezi’ me të vërtetë publikun e pranishëm, shkruan Indeksonline. Një numër i madh i fansave të pranishëm, nuk i rezistuan dot atmosferës së Dhuratës duke kënduar e vallëzuar gjithashtu. Kjo gjë më së miri shihet edhe në videon e publikuar nga vetë këngëtarja në Instagram./Indeksonline/  Vazhdo

July 22, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dhurata Dora kallë Atmosferën në Ulqin
Tags:

Pishina që po ‘tronditë’ të gjithë në Far Beach në Ulqin, hidhet vallja – Video
Pushuesit nga Kosova që po qëndrojnë në Far Beach në Ulqin, po e shijon çdo moment të jetës. Admini i Far Beach në Facebook e ka postuar një video, ku shihet se si kërcehet vallja ne pishinë. Kjo nuk është hera e parë që shqiptarët kudo ku ndodhen kremtojnë në mënyra nga më të ndryshmet festat dhe gëzimet shqiptare./Lajme nga Ulqini  Vazhdo

July 21, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pishina që po ‘tronditë’ të gjithë në Far Beach në Ulqin, hidhet vallja – Video
Tags:

Arian Agushi e ‘kallë’ atmosferën në Ulqin – Video
Reperi i njohur Gold AG, performon hitet e tij më të fundit në koncertin e tijë në Hollegro të Ulqinit, ku pas pakë kohe, ka bërë bujë në rrjetet sociale. Ariani ka bë një spektakël të vërtetë, me skenë spektakulare dhe ambient fantastik sikurse fansat që pritën me duarë-hapët në Hollegro. Në bazë të fotove të publikuara nga reperi Gold AG,  shihet atmosfera që ai ka krijuar me publikun. E në bazë të fotografive dhe videos shihet që i tërë publiku është ngritur në këmbë gjatë performancës së... Vazhdo

July 21, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Arian Agushi e ‘kallë’ atmosferën në Ulqin – Video
Tags:

Lumi B ft. Dhurata Dora kërkohen nga publiku në Ulqin
Lumi B ft. Dhurata Dora nuk i përkasin asaj kategorie që vijnë çdo her në Ulqin. Lumi si dhe Dhurata Dora qysh me këngën e parë “Simpatia” e miksuar dhe e marrurr nga Edona Llalloshi u bënë shumë të pëlqyer dhe shumë të kërkuar nga publiku ku mrriti deri sot mbi se 7 milion klikime ne You Tube, por për shkaqe të ndryshme ata spo vijnë bashk tek publiku dhe tek skena muzikore e Ulqinit, ku janë shumë të pëlqyer.  Vazhdo

July 20, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Lumi B ft. Dhurata Dora kërkohen nga publiku në Ulqin
Tags:

Gjovani e Vjollca Luka deri te performanca -Video
Si u takuan Gjovani e Vjollca Luka? Gjovani e Vjollca Luka janë një çift i estradës, që përformojnë kudo nëpër vendet që ka shqipëtarë Giovani ishte mysafir në një intervistë që RTV21 e kishte realizuar në Ulqin, në kuadër të emisionit 21Gradë. Në intervistë ai u pyet se si ishte takuar me gruan e tij, poashtu këngëtare e njohur. Këngëtari nga Ulqini tregoi se e kishte takuar bashkëshorten nga Shkodra duke kënduar, ku kishin përformuar së bashku qysh në vitin 1996, shkruan rtv21.tv. Ata kishin përformuar... Vazhdo

July 20, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gjovani e Vjollca Luka deri te performanca -Video
Tags:

Ermali në pushime me..Vipa në Far Beach në Ulqin – Video
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka zgjedhur që të bëjë disa ditë pushim që t’i mbush “bateritë” për mbrëmjet e shumta që do të ketë gjatë sezonit të verës në Far Beach të Ulqinit. Këto ditë Ermal Fejzullahu dhe KAOS kanë publikuar duetin e tyre më ti me titull ‘VIP’. Kënga është ritmike e realizuar enkas për sezonën e verës e kompletuar edhe me videoklip. ‘VIP’ është punuar nga produksioni CEKIC BEATZ ndërsa klipi është realizuar nga MAX Production.  Vazhdo

July 17, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ermali në pushime me..Vipa në Far Beach në Ulqin – Video
Tags:

Fejohet në fshehtësi Big Mama në Ulqin – Video
Në emisionin “1 Kafe me Labin Summer” të KTV-së, mysafire ishte këngëtarja dhe moderatorja e njohur nga Shkupi, Besiana Kasami, ose siç është njohur për publikun me emrin artistik – Big Mama. Big Mama për momentin është duke bërë pushimet në Ulqin dhe është parë se ka ndryshuar në mënyrë drastike për nga pamja, është dobësuar shumë. “Kam punuar shumë me trupin tim, kam sakrifikuar shumë për të ardhur në këtë gjendje në të cilën jam tani. Nga Big Mama tani jam bërë ‘Sexy Mama’”, është... Vazhdo

July 17, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Fejohet në fshehtësi Big Mama në Ulqin – Video
Tags:

Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën “Inat” nga Ulqini – Video
Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold Ag. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull “Inat”, shkruan Indeksonline. Dyshja kanë zgjedhur të xhirojnë klipin e tyre përgjatë rrugës për në Ulqin, si dhe më pas një nga plazhet e këtij qyteti. Ndërkohë xhirimet përfundimtare i kanë kryer në zonën më luksoze të Ulqinit, në  plazhin Cabo Beach dhe Paradise Beach në Ulqin , në“Ada Bojana”, mbi lumin Buna, si dhe molon e... Vazhdo

July 16, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën “Inat” nga Ulqini – Video
Tags:

Page 1 of 20412345...102030...Last »