Zbavitje / Zabava

Atmosferë e ‘nxehtë’ në Ulqin, Real 1 performon i zhveshur në koncert
Dyshja DJ Blunt dhe Real 1 janë shumë të pëlqyer nga publiku për këngët e tyre. Këtë verë ata kanë qenë shumë aktivë me projekte të reja, gjersa janë edhe në finalizim të albumit të tyre më të ri. Ata janë shumë aktivë edhe me koncerte gjatë verës, ku vazhdimisht priten mirë nga publiku. Në një nga koncertet e fundit në Hollegro të Ulqinit, dyshja duket të kenë ndezur vërtetë atmosferën, aq sa edhe Real 1 nuk hezitoi edhe që të zhvishet. Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Real 1 shfaqet krejt... Vazhdo

July 16, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Atmosferë e ‘nxehtë’ në Ulqin, Real 1 performon i zhveshur në koncert
Tags:

Ilir Gjeçbitriqi: Muzikant i pasionuar
Shumë të rinj sot kanë dashuri për muzikën, por pas hapave të parë, të nxitur më tepër nga ëndrrat rinore për të arritur çdo gjë, pak prej tyre vendosin që atë ta vazhdojnë dhe ta zgjedhin si profesion të jetës së tyre. Ndërsa Ilir Gjeçbitriqi është një i ri nga Kraja, me vendbanim në komunën e Ulqinit, i cili tashmë e ka zgjedhur rrugën e tij. Dashuria për muzikën ka qenë përcaktuese dhe ka ndikuar fuqishëm në jetën e tij. Hapat e parë në fushën e muzikës i ka bërë që në moshë të re, duke... Vazhdo

July 16, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ilir Gjeçbitriqi: Muzikant i pasionuar
Tags:

Ja ku po i kalon pushimet Labi me shoket e estradës në Ulqin
Labinot Gashi tashmë ka vendosur të pushojë disa ditë me shokët e estradës Kosovare në Hotelin Primavera në plazhin e madhë të Ulqinit. Sic duket ditët e pushimit ai ka vendosur t’i kaloj me shoqërin e vet, e këtë e tregon përmes një fotografie të postuar një rrjetin social Facebook ku shihen së bashku me një pjes të estradës Kosovare.  Vazhdo

July 13, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ja ku po i kalon pushimet Labi me shoket e estradës në Ulqin
Tags:

Publikohet videoklipi i Kidës “Pe du” nga xhirimet e Ulqinit
Këngëtarja Kida ka përfunduar punën për projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Pe du”, i cili do të lansohet sot. Ekipi i Telegrafit ka përcjell nga afër xhirimet e klipit të këngëtares në qytetin e Ulqinit, ndërsa ju prezantojmë me disa fotografi ekskluzive nga xhirimet në hotelin Golden Inn në Ulqin. Edhe këtë radhë, si çdo here tjetër, Kida nuk do të ngurojë të shfaqet bukur, me stil dhe atraktive në klipin e ri “Pe du”. Bëhet fjalë për një këngë të re ritmike, e cila pritet... Vazhdo

July 10, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Publikohet videoklipi i Kidës “Pe du” nga xhirimet e Ulqinit
Tags:

Gjysmë milioni klikime për tre ditë për “E mira e Ulqinit”, Gold Ag & Shemi
Kënga më e re e reperit Gold Ag dhe Shemit “E mira e Ulqinit” ka debutuar me shumë sukses. Për më pak se tre ditë kjo këngë ka grumbulluar mbi 500 mijë klikime në YouTube, ku  edhe zyrtarisht po bëhet një super-hit. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë reperi, ndërkaq për orkestrimin Florent Boshnjaku, kurse rolin e bukuroshes së ulqinit u kujdesua  Rajmonda Cukaj. Shpërndarjen e këngës e kanë ndihmuar shumë edhe videot e postuara nga fansat, të cilët po japin komente pozitive që nga dalja... Vazhdo

July 9, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gjysmë milioni klikime për tre ditë për “E mira e Ulqinit”, Gold Ag & Shemi
Tags:

Meda me një femër në plazhin Cabo Beach Ulqin
Meda së fundmi ai ka sjellë hitin “n’extrem” së bashku me reperin Nurteel, i cili po pëlqehet shumë nga të rinjtë dhe po ndez klubet e natës, shkruan revista Kosovarja. Por këngëtari gjatë çdo vere është tejet i angazhuar edhe jashtë vendit, sidomos Në Ulqin. Sot ai u takua me këngëtaren e njohur Mimoza Shkodrën, ku nuk hezituan edhe të pinë kafe së bashku në njërën nga plazhet e atij vendi. Me që të dy janë shumë të kërkuar në mbrëmjet muzikore, sigurisht se kanë shfrytëzuar kohën edhe për relaks... Vazhdo

July 9, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Meda me një femër në plazhin Cabo Beach Ulqin
Tags:

Emina & Sam Nazarian shijojn pushimet luksoze në rivierën e Ulqinit dhe të Malit të Zi
Modelja me famë botërore Emina Cunmulaj gjendet në vendlindjen e saj, së bashku me bashkëshortin e saj, bizninismeni  izraelit Sam Nazarian si dhe vajza Ella Farias, shkruan Emina krahas fotove dhe video të publikuara prej saj në Instagram. Bukuroshja shqiptare, Emina Çunmulaj po relaksohet në rivierën e Ulqinit dhe rivierën e Malit të Zi në jahtën luksoze të bashkëshortit dhe biznesmenit Sam Nazarian. Emina eshtë duke shijuar rrezet e diellit në jahtin luksoz bashkë me familjen e saj Samin dhe vajzës Ella Faria.... Vazhdo

July 9, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Emina & Sam Nazarian shijojn pushimet luksoze në rivierën e Ulqinit dhe të Malit të Zi
Tags:

Eminen se le burri rahat as në vendlindje
Ditë më parë modelja e njohur Emina Cunmulaj ka udhëtuar drejt Malit të Zi, nga ku e ka prejardhjen. Por, siç duket burri i saj, miliarderi Sam Nazarian nuk do e le rehat as në vendlindje. Pas pothuajse një javë larg Eminës, ai nuk ka duruar më gjatë dhe i është bashkuar asaj në vendlindje. Sipas fotove të publikuara nga vetë Emina, shihet se qifti po kalojnë kohë të mrekullueshme bashkë./Indeksonline  Vazhdo

July 7, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eminen se le burri rahat as në vendlindje
Tags:

Getinjo publikon videon me kengën ‘Sexy’ nga Dobre Vode
Reperi kosovar ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Sexy’, e cila është plot ritëm dhe energji, e përshtatshme për sezonin e verës.   Kjo këngë është krijuar për një vajzë, e cila është shumë tërheqëse dhe i josh të gjithë me pamjen dhe format e saj trupore. Pas shmë bashkëpunimeve të suksesshme, këtë verë Getinjo ka ardhur i vetëm. Teksti dhe melodia janë nga vetë këngëtari, i cili prodhon edhe për artistsë të tjerë të tregut të muzikës. Mendohet që ‘Sexy’ të jetë një nga hitet e... Vazhdo

July 6, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Getinjo publikon videon me kengën ‘Sexy’ nga Dobre Vode
Tags:

Publikohet video e Gold AG dhe Shemit “E mira e Ulqinit”
Reperi i njohur Gold AG dhe Shemi, vokalisti i grupit “Ilirët”, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “E mira e Ulqinit” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike verore dhe është publikuar në YouTube me një klip shumë interesant. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë reperi, ndërkaq për orkestrimin Florent Boshnjaku, kurse rolin e bukuroshes së ulqinit u kujdesua  Rajmonda Cukaj. Nuk kishte se si xhirimet e këtij klipi të mos kryheshin në Ulqin, përderisa edhe kënga mban... Vazhdo

July 5, 2017  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Publikohet video e Gold AG dhe Shemit “E mira e Ulqinit”
Tags:

Page 2 of 20412345...102030...Last »