Zbavitje / Zabava

Kështu e shijon Emina plazhin e Ulqinit (Foto)
Modelja Emina Çunmulaj ka zgjedhur që pushimet e verës ti kalojë “në gjini” – në Ulqin. Modelja që vjen pikërisht nga trevat shqiptare të Malit të Zi, ka lënë pushimet luksoze nëpër vendet më turistike, për të shkuar në Ulqin ku është duke kaluar pushime të këndshme me vajzën e saj të vogël. Kështu, sot ajo e ka kaluar kohën në “Cabo Beach”, një ndër plazhet kjo më të frekuentuara të Ulqinit, shkruan Gazeta Express. Emina, ka disa vite që është e martuar me miliarderin Sam Nazarian. Vitin e... Vazhdo

July 4, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Kështu e shijon Emina plazhin e Ulqinit (Foto)
Tags:

Ky është vendi ku po pushon Kida në Ulqin – Video
Pas angazhimeve në muzikë, këngëtarja, Orhidea Latifi e njohur si Kida, ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim në hotelin Golden Inn, sapo ka çelur dyert për VIP – at në Ulqin. Kida e veshur me bikini, ajo ekspozon linjat super hot dhe seksi të trupit, pran pishinës në hotelin Golden Inn. Ajo prapë se prapë ka dashuri të madhe për Ulqinin, kjo është dhe arsyeja që pëlqen të vijë shpesh në pushime./Lajme nga Ulqini    Vazhdo

July 4, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ky është vendi ku po pushon Kida në Ulqin – Video
Tags:

Gold AG ft Shemi vjen më këngë,”E mira Ulqinit” a do t’i kushtohet asaj !?
Këngëtarët Gold AG ft Shemi,  kthehet në skenë me projektin e tyre më të ri, këngën dhe videoklipin “E mira Ulqinit”, projekt ky që i kushtohet një femre nga Ulqini. Kënga pritet të jetë një sukses i padiskutueshëm, e ndërsa këngëtarët Gold AG ft Shemi do të vazhdojnë me realizimin e projekteve të reja, dhe paraqitjen e saj nëpër koncerte, ku do të jetë sa më afër publikut edhe në Ulqin gjat sezonit të verës./Lajme nga Ulqini Në foto Arian Agushi dhe Rajmonda Cuka Së shpejti Gold AG ft. Shemi... Vazhdo

July 2, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gold AG ft Shemi vjen më këngë,”E mira Ulqinit” a do t’i kushtohet asaj !?
Tags:

Nazif Cungu një selfi për qejfi me bashkëshorten Gazmiren në koncertin Southern Soul Festival
Kryetari i Ulqinit Nazif Cungu dhe bashkëshortja e tij Gazmirja, përveç angazhimeve të mëdha në punë, dhe pas takimeve të ndryshme në komunën e Ulqinit, ata kanë gjetur kohë edhe për pak ‘relaks’, ku ata gjithashtu janë të përkushtuar edhe ndaj jetës së tyre private. Kohën e lirë cifti kanë zgjedhur plazhin e Dolcinium Kite Surf Club që të pushojnë dhe të argëtohen në koncertin Southern Soul Festival. Një  foto që ka postuar kryetari i Ulqinit Nazif Cungu në rrjetet sociale të Facebookut, shihet se ata... Vazhdo

July 1, 2017  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nazif Cungu një selfi për qejfi me bashkëshorten Gazmiren në koncertin Southern Soul Festival
Tags:

Ky është vendi ku po pushon Butrint Imeri
Këngëtari i njohur Butrint Imeri para një jave publikoi këngën e tij më të fundit “Bella”, e cila u pëlqye mjaft shumë nga fansat dhe ka arritur mbi 2 576 601 klikime në youtube. Pas angazhimeve në muzikë, ai ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim, dhe si destinacion për pushimet e tij verore, ai ka zgjedhur Ulqinin. Ndonëse prej vitesh jeton në Zvicër, ai prapë se prapë ka dashuri të madhe për Ulqinin, kjo është dhe arsyeja që pëlqen të vijë shpesh në pushime./Lajme nga Ulqini/  Vazhdo

June 27, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ky është vendi ku po pushon Butrint Imeri
Tags:

Ledri dhe Young Zerka nga Ulqini publikojnë këngën “Nona” – Video
Reperi Ledri Vula dhe Young Zerka kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre. Projekti muzikor titullohet “Nona” dhe është ritmike, pikërisht për ditët e verës. Për muzikën u përkujdes “BIg Bang, kurse tekstin e kanë shkruar Ledri dhe Young Zerka. Ndërkohë kënga vjen e vizuealizuar edhe me videoklip nga Entermedia. Ledri përmes Instagramit ka njoftuar fansat e tij për publikimin e këngës ndërkaq u ka uruar edhe festën e “Fitër Bajramit”. Kujtojmë që kënga e fundit e publikuar nga Ledri është “U harrum”... Vazhdo

June 25, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ledri dhe Young Zerka nga Ulqini publikojnë këngën “Nona” – Video
Tags:

Gold AG dhe Shemi publikojnë projektin e ri “E mira e Ulqinit”
Pavarësisht se është me agjërim, muaji i shenjët i Ramazanit nuk po e pengon Arian Agushi të zhvilloj veprimtarinë e tij prej këngëtari. Madje këto ditë ai ka udhëtuar drejt bregdetit në Malin e zi për të filmuar videoklipin e këngës së re. Kënga quhet “E mira e Ulqinit” dhe është bashkëpunim me Shemin e grupit Ilirët. Por Gold Ag verës do ia bashkangjes edhe një tjetër projekt e cila poashtu është realizuar në bashkëpunim. Një këngë ritmike me Medën do të jetë në dispozicion të fansave të tyre... Vazhdo

June 21, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Gold AG dhe Shemi publikojnë projektin e ri “E mira e Ulqinit”
Tags:

Labi futet me rroba në pishinë të hotelit Mediteran ne Ulqin
Moderatori Labinot Gashi, bashkë me punën po bën edhe pushimet. Ai ka publikuar sot një foto nga Ulqini, ku shihet i zhytyr në një pishinë, ndërsa ajo që ka habitur është se Labi ka hyrë me rroba brenda pishinës, transmeton Magazina.al Labin e kemi parë edhe më herët duke e bërë të njejtën gjë, ndërsa nuk dihet pse ai heziton t’i tregoj linjat e tij trupore. Gazeta Blic  Vazhdo

June 19, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Labi futet me rroba në pishinë të hotelit Mediteran ne Ulqin
Tags:

Ledri midis Ulqinit, me pamje nga deti
Për Ledrin, vera do të thotë mbrëmje rinore, det dhe relaks. Të paktën kështu na bën të kuptojmë nga vet paraqitjet e tij. Ledri ka publikuar një fotografi me një mik të tij, ku shihet përballë detit në Ulqin duke ndenjur krejt “chill”, shkruan Indeksonline. Ai madje nuk ka shkruar asgjë tjetër pos publikimit të fotografisë, duke lënë të kuptohet që është duke kaluar një sezonë mjaftë të mirë vere./Indeksonline/  Vazhdo

June 16, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ledri midis Ulqinit, me pamje nga deti
Tags:

Tuna me familje po pushon në Ulqin
Këngëtarja Tuna Sejdi së bashku me bashkëshortin Patris Berisha, dhe djalin e tyre Tianin kanë vendosur që këto ditë të shkojnë në pushim. Ata zgjodhën qytetin bregdetar të Ulqinit për të shpenzuar ditët e para të qershorit, raporton gazeta Kosova Sot. Përndryshe, Tuna së shpejti do të rikthehet me projekt pasiqë ajo po pranon demo nga studio muzikore. (Kosova Sot)  Vazhdo

June 11, 2017  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna me familje po pushon në Ulqin
Tags:

Page 3 of 20412345...102030...Last »