Zbavitje / Zabava

Galle Trauma vjen me video klip sexy
Kenga me e re e Gazmir Trumes “Vetem ti mos flej” apo siç njihet me emrin skenik Galle Trauma ka bere buje ne trojet shqiptare fale talentit te ketij kengetari ulqinak. Bashkpunimi i tij me Regjisorin Ali Zigeli nuk eshte i pari dhe Galle thote se nuk do jete i fundit pasi qe perveç tjerash Zigeli eshte dhe mik shume i mire i tij. Muziken e ka realizuar Milo Millok Kekic per te rinjte i njohur si dj Millok per te cilin kengetari shpreh se eshte shume i kenaqur me bashkpunimin. Ai thekaon poashtu se Millok eshte nje nga shume... Vazhdo

March 28, 2015  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Galle Trauma vjen me video klip sexy
Tags:

Sot në Ulqin, Odeta Nishani do të shoqërohet nga Iliriana Gjeka
Takimi   në Ulqin  do të  fillojë  ne  orën  09,45  minuta ku  Presidentin  shqiptar Nishani do ta presë  Kryetari  Gjeka dhe bashkëpunëtorët e tij. Pas bisedimeve  dhe  deklaratave  për shtyp në hapsirat  e komunës , është paraparë  Vendosja  e një kurore   me lule   në varrin e Ymer Prizrenit. Po ashtu agjenda parasheh  një takim me sportistë  të  dalluar në  hotelin ,,Otrant  dhe një takim të  organizuar nga  KNSH  në Mal të Zi. Për Zonjën e Parë , Odeta Nishani  është ... Vazhdo

March 24, 2015  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Sot në Ulqin, Odeta Nishani do të shoqërohet nga Iliriana Gjeka
Tags:

Ofroj Vende Pune: Krijues/e,redaktor/e per Artikuj
Kriteret e kërkuara Kerkohen krijues/e , redaktor/e  dhe studente me prirje ne ndertimin e Artikujve turistike, sikurse Hotelet,  Apartamentet me ide novative, me njohjen e gjuhes Angleze, dhe njohja e gjeografis së Malit të Zi e sidomos historin se Ulqinit. Puna ka të beje me përskrimin në menyrë individuale deri 5 x 300 fjalë në ditë, dhe ku rroga mujore do ju dale 200€, sistem pune Freelance. Nese jeni te interesuar te bashkepunoni vite me radhë me ne na kontaktoni. Nga përvoja jonë ju rekomandojmë që para se të... Vazhdo

March 15, 2015  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ofroj Vende Pune: Krijues/e,redaktor/e per Artikuj
Tags:

Pse e refuzoi Eliza Dushku intervistën per mediat shqiptare në Mal të Zi ?
Aktorja e njohur Eliza Dushku, e lindur në Boston më 30 dhjetor 1980, me prejardhje nga një familje shqiptaro-daneze. Ajo u bë e njohur me rolin “Faith” në TV serinë “Duffy” dhe nga Tv-serijali “Angel.” Prindrit e Elizës janë profesorë universiteti, babai është shqiptarë nga Korça ndërsa nëna daneze dhe ligjeron në universitetin e Suffolk-ut në Boston. Ndërkohë Eliza jeton me vëllaun në Los Angels. Ajo në kërkesën e studentit Kristjan Dukaj nga Mali i Zi, për një intervistë në gazetën e vetme shqiptare... Vazhdo

February 26, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pse e refuzoi Eliza Dushku intervistën per mediat shqiptare në Mal të Zi ?
Tags:

Lidhja e Bleros me Afrona Dika konfirmohet
Këto ditë mediat rozë kanë shkruan se dyshohej se këngëtari Blero Muharremi ishte në lidhje dashurie me modelen Afrona Dika. Ky lajm nuk është spekulim por i vëretet, pasi Prive nga burime të sigurta e konfirmon atë. Blero ka rënë sërish në dashuri dhe atë me bukuroshen Dika, ndërsa ne i urojmë që lidhja e tyre të jetë sa më e gjatë. Ndryshe, Blero po shijon suksesin e këngës së fundit ‘5’ e cila brenda pak ditësh kaloi një milion klikime. Zëri  Vazhdo

February 24, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Lidhja e Bleros me Afrona Dika konfirmohet
Tags:

Nora Istrefi zgjon edhe më shumë kurreshtjen – Video
Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të zgjojë edhe më shumë kurreshtjen e fansave duke postuar foto të ndryshme në rrjetet sociale, me rroba solemne e të ngushta, take të larta, por që askund nuk shihet barku i saj. Ajo tani duhet të jetë në muajin e shtatë të shtatëzanisë, por që kjo gjë nuk po shihet ose këngëtarja po arrinë ta mbulojë me mjeshtri. Nora sapo ka publikuar klipin e saj më të ri ‘Sje my lifestyle’, i cili për vetëm pak ditë ka arritur të mbledhë qindëra mijë klikime./10minuta/  Vazhdo

February 24, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora Istrefi zgjon edhe më shumë kurreshtjen – Video
Tags:

Dafina Zeqiri vjen seksi me “Shumë Qef” – Video
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka lansuar këngën e radhës, të titulluar “Shumë Qef”. Dafina ka publikuar kështu projektin e ri të saj, i cili vjen pas këngëve “MSD”, “IAM” dhe “Ndjenjë Tjetër”. Këngëtarja kështu po vazhdon që të punojë pas dy këngëve të suksesshme me Gjikon dhe baladën “Ndjenjë Tjetër”. “Shumë Qef” është punuar nga Big Bang dhe Stash në studion e RedBox, teksa tekstin e ka shkruar Arianit Palaj. Videoklipi është realizuar nga Max Production. /Telegrafi/  Vazhdo

February 24, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri vjen seksi me “Shumë Qef” – Video
Tags:

Blerim Marshiqi vjen me klip të ri – ” E shtrenjta nane”
Blerim Marshiqi është një këngëtar i cili ka arritur që, në repertorin e tij, me shumë sukses të ndërthurë muzikën folklorike,Ulqinake, Ana Malëse, Kranjane dhe me atë argëtuese. Shumicën e këngëve i ka me motiv dashurie, por nuk mungon as ai i atdhedashurisë. Deri më tash ka arritur të nxjerrë në treg disa albume, që takojnë veshin e mijëra adhuruesve gjithandej ku jetojnë shqiptarë. Videoklipi i tij i fundit titullohet “E shtrenjta nane” të cilin e realizoi më 13 shkurt 2015 në Ulqin. Videoklipin e... Vazhdo

February 19, 2015  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blerim Marshiqi vjen me klip të ri – ” E shtrenjta nane”
Tags:

Publikohet dueti Blero ft Shkurta Gashi – Video
Sapo është publikuar dueti në mes këngëtarëve Blero dhe Shkurta Gashi. Kënga mban titullin “5” dhe është e punuar me tekstshkrues Fatmir Muja dhe Blero, ndërsa muzika nga Astrit Stafaj. Bashkë më këngën është publikuar edhe videoklipi. Në klip, pos Bleros dhe Shkurtës shihet edhe një vajzë tjetër, por të cilës kamera asnjëherë nuk ia fokuson fytyrën. Kënga pritet të jetë një hit tjetër i Bleros pas këngës “N.u.n.”/ Kosovarja/  Vazhdo

February 16, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Publikohet dueti Blero ft Shkurta Gashi – Video
Tags:

Aksidentohet Greta Koçi
Tre të rinj të Forumit Rinor të Partisë Demokratike mes tyre edhe këngëtarja Greta Koçi janë aksidentuar ditën e sotme në rrugën që ishin nisur drejt Novoselës në Vlorë ku do të çonin ndihma për familjet e prekura nga përmbytura. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ku të plagosur krahas Greta Koçit kanë mbetur edhe dy të rinjtë e tjerë të FRPD, Arsen Zenelaj dhe Melita Moho. Tre të rinjtë janë dërguar në Spitalin e Traumës ku po marrin ndihmën e parë mjekësore. Nga të dhënat e para bëhet e ditur... Vazhdo

February 16, 2015  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Aksidentohet Greta Koçi
Tags:

Page 30 of 204« First...1020...2829303132...405060...Last »