Adela puth Bjordin

Adela: Më mirë dal,sesa të puth ty!
14/03/09 18:47 Adela është nën tension pasi po afron spetakli, dhe ka frikë se mos del. Ajo i shpreh Bjordit ankthin e saj. Ai i thotë që ajo e ka kaluar njëherë këtë gjë, dhe nuk ka pse të shqetësohet. Ajo i thotë që është më shumë në ankth, kur vjen momenti kur ulen tek kolltuku. Bjordi e puth në faqe dhe i thotë që nuk është dhe aq e keqe. Ai e pyet nëse e ka menduar cfarë do bëj nëse ajo del. Ajo thotë që nuk e di, por që mundësia më e madhe është që ajo të vazhdojë jetën në Kavajë. Bjordi... Vazhdo
Video – Adela puth Bjordin
Me ne fund magjia ndodhi, ajo qe te gjithe ne prisnim ishte pikerisht qe Adela me ne fund te pranonte qe Bjordi i pelqen dhe mbase ka filluar ta dashuroj. Video me poshte flet qarte, puthja qe ajo i jep eshte nder puthjet me romantike te regjistrua ndonjehere ne shtepine e Big Brother Albania. Nje puthje e dhene ne nje moment kaosi kur asnjeri se kishte mendjen tek ata te dy, atehere Adela me inteligjencen e saj dhuroi ate qe mbase ka dashur ta bente edhe me pare. Ajo afrohet e ve doren ne faqe dhe e puth ne faqe disa here.         Video   Vazhdo