adelajda

Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori   Te nominuarit: Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Juniden, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Mimozen, dergoni: BB MIMOZA ne 15191   Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH. Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 13(online surveys)  Vazhdo
Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza Te nominuarit: Adelajda Xhamani (2) Anjeza (5) Ardian Pojana (2) Junida Kule (4) Mimoza Krasniqi (2) Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajda, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Anjeza, dergoni: BB ANJEZA ne 15191 Per te VOTUAR Ardian, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Juna, dergoni: BB JUNA ne 15191 Per te VOTUAR Mimoza, dergoni: BB MIMOZA ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 71, Lidhja Bjordi, Adelajda ?
Big Brother Albania 2, Dita 71, Lidhja Bjordi, Adelajda ?  Vazhdo
Big Brother surprizon fuqishëm, Adela, përkrah Adi Krastës tek E Diell
Big Brother surprizon fuqishëm Adela, përkrah Adi Krastës tek “E Diell” Diçka e pabesueshme për vajzën nga Kavaja Adela kthehet në shtëpinë e “Big Brother”. Ajo pyet banorët nëse e kanë parë apo jo dhe ata i përgjigjen se jo. Ajo u tregon se shkoi me makinë deri në një vend, por që ajo nuk mund të shihte asgjë dhe nuk mund t’i fliste askush. Adela tregon se ai vendi ishte spektakli “E Diell” dhe Adi Krasta e kishte pritur. Me emocione thotë se fillimisht nuk kishte parë... Vazhdo
Adelajda : Mësuese Krasta
13/04/09 12:22 Adelajda është një nga banorët e fundit që është zgjuar nga gjumi. Ajo shkon në kopësht duke u bashkuar me banorët e tjerë. Në momentin që ajo ka dalë në kopësht është pritur nga batuta e Arit:-“Mësuese Krasta!” Adelajda i thotë djemve që ishin bërë të mirë pasi ishte hera e parë që zgjimin nuk ja kishin bërë duke i gjuajtur me jastikë, dhe shton:-“Nuk di se cfarë ju gjeti!” Të gjithë banorët ngacmojnë Adelajdën në lidhje me surprizën e saj. Adi pasi ka bërë vrapin e mëngjesit... Vazhdo
Ti bën lojë të pisët
05/04/09 01:45 Duke biseduar në tavolinën e ngrënies, Adelajda, Mimoza, Qetsori dhe Dritani, Adelajda i ka thënë Qetsorit se ai tjetër gjë i thoshte asaj, tjetër gjë një tjetri e tjetër gjë bënte. Sipas saj, nuk kishte aspak koherencë në veprimet e fjalët e tij. “Unë luaj!”- i ka thënë Qetsori. “Ti luan, por bën lojë të pisët!” – i është përgjigjur ajo.  Vazhdo
Adela dhe Sori : Po e ngacmoj që të reagojë
01/04/09 15:45 Adela shkon të pyesë Sorin nëse kjo që po bën me Adin është lojë apo e vërtetë dhe ai i përgjigjet se është mëse e vërtetë dhe dita e 1 Prillit nuk ka lidhje fare. Adela i thotë se ose kjo është e vërtetë pasi edhe Adi ashtu i tha, ose të dy po bëjnë lojën e seriozit dhe po i vënë të tjerët në lojë. Sori i thotë se me ato që i tha Adi më parë, e ka ofenduar e mërzitur dhe ndaj cdo gjë është serioze. Ai i tregon se ekziston edhe fakti se Adi nuk po tregon se cili është, nuk po del... Vazhdo

April 3, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Adela dhe Sori : Po e ngacmoj që të reagojë
Tags: , , , , , , , , ,

Bjordi dhe Adela : Kam qenë e fejuar
29/03/09 02:10 Duke folur për Xhemin që kishte zgjedhur picën e Bjordit, ky e fundit e ka pyetur Adelën a ishte e fejuar ajo dhe Adela i ka thënë që po. “Pse nuk ma the? – i ka thënë Bjordi, – unë ngela duke bërë komplimenta për Xhemin!” Adelajda i ka thënë se nuk kishte ndonjë lidhje, në fund të fundit, edhe ajo vetë kishte qenë e fejuar para se të hynte në shtëpinë e Big Brother. Bjordi e ka pyetur sesi ishte e mundur që nuk i kishte treguar asgjë për të. “Sepse nuk kam kaluar mirë asnjë ditë!”... Vazhdo
Qetsori : Asnjë nuk njeh lojën time
25/03/09 16:12 Sori citon fjalët e shkruara në letrën dedikuar Bikës dhe mendon se kjo letër mund t’i përshtatet më mirë atij. Ai mendon se letrat e gabuara i kanë rënë pikërisht atij. Adela e pyet nëse është i sigurt që gjithë kjo lojë që po bën nuk do t’i shkojë dëm dhe ai përgjigjet se lojën do ta cojë deri në fund. Sipas tij, në këto lojëra që është futur, mund të shtyjë edhe disa javë të tjera qëndrimi në shtëpi. Ai e pyet Adelën se cfarë do të mendonte ajo për të nëse ai një ditë... Vazhdo

March 26, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Qetsori : Asnjë nuk njeh lojën time
Tags: , , , , , , , ,

Page 1 of 1112345...10...Last »