Adelina Berisha

Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Vera për këngëtarët është e mirë edhe për diçka tjetër. E tillë sepse i sjell jo pak të ardhura estradës kosovare. Tashmë shumica prej këngëtarëve kanë bërë kontrata me diskoteka dhe klube e kafe nëpër Ulqin, Durrës, Velipojë dhe vende të tjera bregdetare shqiptare, ku edhe do ta kallin me këngën e tyre, qoftë popullore e ndonjë ritëm tallava pas rakisë. Tashmë mësohet se këngëtari Mehedin Përgjegjaj – Meda është i rezervuar për të kënduar në Ulqin,në restaurantin Royal. Ja pra edhe nje pjese... Vazhdo

June 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Adelina Berisha provokuese dhe në dimër
Këngëtarja bukuroshe e cila ditë më parë për “Zhurnal Plus” rrëfeu se të gjithë djemtë i thonë se është shumë seksi, këtë dimër sapo ka realizuar një set fotografik shumë seksi. Sërisht “Zhurnal Plus” ka kontaktuar me Adelina Berishën dhe ka mësuar se fotot janë të realizuar me shumë mjeshtëri nga fotografi më i mirë shqiptar Veton Osmani, ndërsa këngëtarja duket që provokon shumë fort. Mësuam gjithashtu se Adelina po bëhet gati të jetë edhe imazh kalendari ku do të ofrohen këto foto për... Vazhdo

November 19, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Adelina Berisha provokuese dhe në dimër
Tags:

Adelina Berisha: Kam shumë oferta nga meshkujt
Për këngëtaren simpatike nga Kosova, prej kohësh është shkruar se është përfshirë në një romancë me këngëtarin nga Tirana  Stine, edhe pse këtë gjë asnjë prej tyre nuk e ka pranuar asnjëherë. Bukuroshja e hitit “Sa larg je”, së fundmi është shprehur se ka shumë oferta nga meshkujt, edhe pse “zemrën nuk e jep kollaj”. Normal që ka oferta, është një femër e bukur, për më tepër personazh publik, por zakonisht VIP-at nuk shprehen me të tilla terma, madje preferojnë t’i anashkalojnë të tilla... Vazhdo

November 16, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Adelina Berisha: Kam shumë oferta nga meshkujt
Tags: , , , ,