agoni

Agoni i “Big Brother”: “Seks në shtëpi ? Vetëm Zhuljeta dhe Mesida
  Që kur është futur në shtëpinë e “Big Brother” i ka patur idetë e qarta. Ai program mund të ndiqej vetëm nëse aty do të krijoheshin lidhje por jo domosdoshmërisht dashuri. Mirëpo i ardhur nga Kosova, me një mentalitet tjetër, natyrisht që Agoni e reflektoi vështirësinë e tij për t’u përshtatur. Me gjithë dëshirën për të qenë mik i të gjithëve dhe për të dhënë shumë spektakël, pa që banorët e tjerë ishin jo disponibël. Edhe pse ka dalë i dyti, gjithsesi Agoni pranon se ndjehet i kënaqur... Vazhdo
Qetsori : Kush e nominoi Agonin?!
02/03/09 00:20 Të ulur në zonën e ndenjies, Qetsori ka pyetur banorët se kush e kishte nominuar Agonin. Bjordi i ka thënë se rregulli është mos treoghet për nominimet, por Qetsori ka vazhduar duke thënë se donte ta dinte thjesht për kuriozitet. E të njëjtit mendim me Bjordin ka qenë edhe Lirita, që ka thënë se Agoni mund ta marrë vesh tani që është jashtë, por ata aty brenda jo. Qetsori ka thënë se ai, nga e tij, nuk e kishte nominuar asnjëherë. Pas kësaj, vetëm Adelajda pranoi se e kishte nominuar, ndërsa... Vazhdo
Agon: Gabova me Adelajdën
28/02/09 23:08 Big Brother vendosi që personi që do largohet sot nga shtëpia e Big brother është Agoni ne bazë të numrit të votave që kanë marrë gjatë javës. Adela duke e kënaqur nga kjo gjë gjithashtu dhe banorët e tjerë. Pyetjes së Arbanës nëse ishin të mërzitur nga largimi i Agonit Qetësori i është përgjigjur se nuk kishin pse te mërziteshin përderisa ishin ato që e kishin nominuar. Pyetjes se pse ndoshta publiku jashtë kishte vendosur që Agoni të ishte personi që të dilte nga shtëpia ai e ka lidhur... Vazhdo
Agoni – Sonte do të bëj striptizë
23/02/09 09:30 Aida dhe Agoni kanë bërë bashkë një nga turnet e kujdesit për lopët. Pasi i kanë pastruar e dhenë për të ngrënë ata janë ulur për të pushuar e kanë biseduar. “Sonte do të bëj striptizë!”- i ka thënë Agoni Aidës me shaka. “Do të vishem vetëm me të brendshme e me çizme e do të bëj striptizë këtu tek lopët!” Po më shaka, Aida i ka thënë se nuk duhet ta bënte këtë në sy të Sonjës dhe Teas, sepse ato ishin shumë të vogla për shfaqje të tilla. TCH  Vazhdo
Është fitore po nuk dola
23/02/09 03:30 Të qënit në nominim ka sjellë pasojat e veta edhe tek Adela. Siç thotë edhe vet, ajo tani rri e mendon se sjellja e cilit prej banorëve të nominuar mund t’i ketë pëlqyer më tepër publikut, sjellja e Aidëa, e Agonit, e Arjonit apo e saj e gjithashtu cilat mund të jenë avantazhet e tyre karshi saj. Ajo ia ka rrëfyer këtë Dritanit dhe Mimozës duke shprehur në të njëjtën kohë sigurinë se dalja kaq e shpejtë e saj do të ishte për atë vet, një humbje shumë e madhe. Ndërsa qëndrimi akoma në shtëpi... Vazhdo
Adelajda bënte rolin e të përndjekurës!
19/02/09 01:40 Kështu ka thënë Aida, kur të mbledhur jashtë në oborr, ajo, Zhuljeta, Erjola, Lirita, Agoni dhe Arjoni kanë nisur të flasin për Adelajden. Subjekti i bisedës kanë qenë kësaj rradhe “shqetësimi” i Adelajdes nga kamerat. Sipas tyre, ajo mendonte se ishte vëmendja e kamerave të Big Brother. Madje Agoni është ngritur në këmbë dhe ka imituar lëvizjet e saj, ndërkohë që banorët e tjerë kanë qeshur me të madhe. Aida ka kujtuar me ironi batutat e Adelajdes, “Kur vinte, dhomë të gjumit, thoshte... Vazhdo
Agoni : Kam qenë striptist
12/02/09 12:00 Ndërsa kanë qenë të ulur jashtë në oborr, Bjordi, Lirita e Zhuljeta, grup të cilit i është bashkuar më pas edhe Republika, Agoni është ofruar që një natë t’u bëjë striptizë. Pyetjes së vajzave se kur do ta bënte këtë, para apo pas darke, ai u është përgjigjur: –“Kam punuar striptist” Banorët janë munduar të mos shfaqen si të habitur dhe kanë vazhduar ta pyesin më tej. -“Nuk e kam bërë thjesht për pare, – ka thënë ai, -por edhe për aventurë! Isha i vetmi i hollë e me... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 3
http://shqiphost4.top-channel.tv/18754796/bigbrother/bbd3.flv  Vazhdo

February 17, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Shiko Live :: Comments Off on Big Brother Albania 2 – Dita 3
Tags: , , , ,

Zhuljeta ë Agoni – Kam fobi minjtë
11/02/2009 18:30 Agoni dhe Zhuljeta së bashku bisedojnë për fobitë e tyre. Zhuljeta tregon se ka fobi minjtë, kjo është arsyeja që edhe lodra më e preferuar që mban është një miush prej pellushi, me të cilin edhe Agoni para pak ditësh bënte shaka. Sipas saj këtë fobi ajo përpiqet ta luftojë duke mbajtur një miush lodër, për të hequr pak nga pak frikën. Agoni thotë se nuk ka asnjë fobi dhe përpiqet që të përshtatet me frikërat e tij, një prej të cilave para pak kohësh ishin lartësitë dhe trafiku i madh. Top... Vazhdo

February 12, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Zhuljeta ë Agoni – Kam fobi minjtë
Tags: , , , , , , ,

Bjordi dhe Agoni thashetheme për Mimozën
11/02/2009 17:30 Bjordi dhe Agoni pas drekës ulen në verandën e shtëpisë për të pirë nga një cigare. Agoni i thotë Bjordit se ka dëgjuar diçka që Mimoza ka thënë për atë, por nuk i jep atij shpjegime. Agoni i thotë se nuk ka asgjë të keqë dhe nuk ka përsë të merakoset, madje ai e ka shprehur që ditën e parë simpatinë për Bjordin dhe asgjë nuk do të ndryshojë, qoftë dita e parë apo dita e pestë. Bjordi kërkon të dijë më shumë detaje, por në atë moment vjen Lirita dhe biseda e tyre ndërpritet. Bjordi... Vazhdo

Page 1 of 212