aida

Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Lirita : Do të flas hapur me ty
26/03/09 02:20 Qetsori i ka thënë Liritës, se pavarësisht se mund të ketë sulmuar apo lënduar, pasi e tillë ishte loja, ai do të donte të fliste hapur me të, por do ta bënte këtë kur të vinte momenti. Ai i ka thënë se do t’i fliste hapur dhe e garantonte për këtë. Sipas tij, kjo ishte mënyra më “burrërore” e mundshme. Qetsori i ka thënë Liritës se atëherë ai do t’i tregonte se cfarë i pëlqente dhe cfarë nuk i pëlqente tek ajo, cfarë, sipas tij, Lirita kishte pozitive e cfarë jo. “E ku të besoj... Vazhdo

March 27, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Lirita : Do të flas hapur me ty
Tags: , , , , , , , ,

Aida Troka : në jam realist
15/03/09 02:10 Debati mbi dëshirën ose jo të Aidës, për t’i dhënë imunitetin Adit ka vazhduar më tej, me ardhjen e saj. Arjoni i ka thënë dhe ka mbrojtur mendimin se ajo ka hezituar që t’ia jepte imunitetin Adit, sepse nuk kishte dashur ta bënte. Aida e ka kundërshtuar fort dhe i ka shpjeguar se ajo nuk e kishte kuptuar mirë pyetjen që i ishte bërë. Ajo shtoi se kishte dashur t’ia jepte imunitetin atij ose Liritës, sepse mendonte se duhej të zgjidhte dikë prej banorëve të shtëpisë. Arjoni e pyeti drejtpërdrejt... Vazhdo
Arjon : Aida, ki kujdes!
15/03/09 02:20 Arjoni dhe Aida nuk kanë pritur gjatë për t’iu rikthyer debatit në lidhje me imunitetin e Adit. Aida i ka thënë se keqinterpretimet që ai u bënte gjërave, deri më sot ajo i kishte menduar të ndikuara nga “dikush” tjetër, por tani po e kuptonte se kishte gabuar. Ajo ka shtuar se këto ishin provokime nga ana e tij dhe se ajo nuk donte ta vazhdonte më një debat që mund ta detyronte të thoshte gjëra që nuk donte t’i thoshte apo nuk i mendonte. Arjoni e ka interpretuar këtë si tërheqje nga ana e... Vazhdo
Aida Troka : Nuk të paskam njohur
15/03/09 00:00 Duke vallëzuar, Aida i ka treguar Qetsorit se ajo vinte nga një familje që e kishte llastuar shumë. Ajo i ka thënë gjithashtu se kishte patur një gjendje shumë të mirë familjare dhe kishte bërë një jetë shumë të lumtur, deri në momentin që i kishte vdekur i ati. Ky rrëfim ka marrë shkas nga pyetja e Qetsorit se për cfarë Aida lufton kaq fort. Ai i ka thënë gjithashtu se e nominonte, ngaqë nuk e kuptonte. Por reagimi i tij ka ndryshuar kyekëput kur ka mësuar se Aida, që shumë e re, ka jetuar pa... Vazhdo
Aida – Këta janë lepurushe
Pasi ishin çlodhur një ditë të tërë, pas spektaklit të së shtunës, banorët zgjodhën darkën për t’u afruar dhe diskutuar me njëri-tjetrin. Atë mbrëmje, vajza energjike e këtij edicioni, Aida, u bashkua me Dritanin për të komentuar jetën brenda shtëpisë dhe për të dhënë opinionin e saj të drejtpërdrejtë ndaj shumicës së banorëve. Ajo nuk ia përtoi që t’i konsideronte konkurrentët si “dhjaksë”, duke i gjykuar si të dobët dhe pak të guximshëm që të shprehin haptas mendimin e tyre. Nuk dihet... Vazhdo
Florian Binaj (Portokalli) – Komenton banorët e Big Brother Albania 2
Intervista – Florian Binaj, aktori që interpreton Policin në spektaklin “Portokalli” dhe një nga personazhet më pikantë të emisionit radiofonik “Rikoshetë”, komenton banorët e “Big Brother 2”. REPUBLIKA KASMAHU 1 – Pa shumë përvojë 2 – E dashur kur do 3 – Pëlqen Arjonin, por e sheh si të pamundur ADELAJDA XHAMANI 1- Shumë simpatike, portret me tipare mishtore 2- Flet pak si shumë 3- Ndihet e kërcënuar nga rivalet ZHULJETA DACI 1- Mendon se është pikë kyçe... Vazhdo
Dritani: Zhuljeta është false
12/03/09 11:05 Aida dhe Dritani vazhdojnë të flasin për Arjonin dhe Zhuljetën. Aida i tregon se e ka këshilluar Arjonin që të mos izolohet, kjo në kohën kur ishte në nominim dhe Arjoni i është përgjigjur se nuk është tip i tillë. Aida i ka thënë se edhe pse nuk është ai, mund ta bëjnë të tjerët këtë gjë. Ajo i thotë Dritanit se Arjoni nuk duhej të afrohej aq shumë me ata që rri. Dritani e korrigjon dhe i thotë se nuk është afruar ai, por Zhuljeta është tip shumë i afruar dhe këtë e ka bërë që gjatë... Vazhdo
Aida Troka : Të shoh e të dua në finale
12/03/09 10:55 Aida i thotë Dritanit se është shumë kurioze që të njohë Evën, të fejuarën e tij, dhe ai e ngacmon duke i thënë se do ta njohë kur të dalë. Kjo i jep spunto një bisede lidhur me daljen nga shtëpia dhe se si do t’i shihnin pjesën tjetër të banorëve nga jashtë, nëse do të dilnin. Ai shton me shaka se edhe mund të dalë para saj dhe lëviz nga vendi si për ta hequr këtë fat të keq. Dritani i tregon Aidës se si i sheh banorët e tjerë me syrin nga jashtë. Ai e fillon me të dhe i shpreh mendimin... Vazhdo
Aida dhe Dritani : Në punë nuk shkohet me xhinse
12/03/09 10:25 Duke marrë shkas nga piercing i Mesidës, Dritani ka thën se nuk e kuptonte cila mund të ishte arsyeja apo nevoja për të bërë gjëra të tilla. Ai edhe mund të kuptonte të kishe një, por jo ta mbushje gjitë trupin me to. Aida i ka thënë se ishte e të njëjtit mendim. Ajo i ka treguar që njëherë donte të vinte një të tillë në buzë dhe dritani ia ka kthyer se kjo gjë nuk ishte serioze. Sipas tij, ajo kishte një punë zyre dhe nuk mund të shkonte atje me të tilla gjëra. Aida i tha se tani, që kishte... Vazhdo

March 14, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Aida dhe Dritani : Në punë nuk shkohet me xhinse
Tags: , , , , , , , , ,

Page 1 of 912345...Last »