aksident rrugor

Aksident rrugor në Ulqin,vdes Gani Zeneli
Një aksident fatal ka ndodhur pasditen e së shtunës në komunë të Ulqinit, ku humbi jetën  64 vjeçari, Gani Zeneli. Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën Nëna Terezë në ora 17:30,mu para furrës së bukës Jadran, si pasojë e së ciles ka humbur jetën kalimtari kur Gani Zeneli duke kaluar rrugën,si pasojë e përplasjes ishte automjeti I tipit Golf 3,ku autori i aksidentit eshtë nga Ulqini M.L.(33). Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.  Vazhdo

May 20, 2012  :: Anketë / Anketa :: Comments Off on Aksident rrugor në Ulqin,vdes Gani Zeneli
Tags: , , , ,

Ne Ulqin aksident rrugor nje i plagosur
Një aksident automobilistik është shënuar në aksin rrugor  Bratice – Ulqin, vetëm pak metra nga kthesa e sherbimit Cungu˛& Co.dhe Fabrika Mobilare Kurti. Automjeti tip Benz me targë Ulqinit  UL AC 050 është përplasur me një automjet  tip Golf  me plaka te huaja  NL 82 GF FV.Drejtuesit e kësaj përplasjeje jan dërguar për ndihmë mjekësore. Menjehere ne vendngjarje ka shkuar grupi hetimor qe po heton shkaqet zyrtare te aksidentit.   Autori  i Fotografijave: S. Çaushi #gallery-1 { margin:... Vazhdo

April 25, 2011  :: Lajmet / Vijesti :: Comments Off on Ne Ulqin aksident rrugor nje i plagosur
Tags: , , , ,