Albana Osmani

A eshte Albana Osmani vajza me seksi e ekraneve Shqipetare?+ Foto
Cdo dite dhe me teper dhe ajo sa vjen dhe zbukurohet e me shume.Behet fjale per gazetaren simpatike Albana Osmani e cila tashme ka sjelle nje risi te re me nje emision te ri ne televizionin T.CH “POKE” nje emision me tema tejet rinore dhe i pritur mjaft mire nga publiku.Duke i hedhur nje sy kesaj fotoje padyshim qe Albana mund te cilesohet si nje prej femrave me seksi te ekraneve shqiptare me nje forme perfekte trupore qe nuk le shume vend per fjale.E bukur dhe Rrezellitese vetem me keto dy fjale mund te perkufizohet bukuroshja ne... Vazhdo

August 31, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on A eshte Albana Osmani vajza me seksi e ekraneve Shqipetare?+ Foto
Tags: ,

Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Vera për këngëtarët është e mirë edhe për diçka tjetër. E tillë sepse i sjell jo pak të ardhura estradës kosovare. Tashmë shumica prej këngëtarëve kanë bërë kontrata me diskoteka dhe klube e kafe nëpër Ulqin, Durrës, Velipojë dhe vende të tjera bregdetare shqiptare, ku edhe do ta kallin me këngën e tyre, qoftë popullore e ndonjë ritëm tallava pas rakisë. Tashmë mësohet se këngëtari Mehedin Përgjegjaj – Meda është i rezervuar për të kënduar në Ulqin,në restaurantin Royal. Ja pra edhe nje pjese... Vazhdo

June 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Lorik Cana në pishinë me Albanën – Video
Një rubrikë televizive ndryshe nga të tjerat, që i shtyn personazhet të hyjnë në pishinë për hir të formatit të ri të programit “E diell” në “Top Channel”. Personazhi i radhës, pas disa personazheve VIP, si: Adelina Tahiri, Ingrid Gjoni, Arjan Konomi, Robert Aliaj etj., kësaj here pritet të jetë futbollisti me famë, Lorik Cana. Në rubrikën e Albana Osmanit në pishinë, presim të na rrëfehet djali simpatik Cana, i cili nuk do të futet në pishinë si ish-e dashura e tij Adelina Tahiri, e cila u shfaq me rroba... Vazhdo

November 13, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Lorik Cana në pishinë me Albanën – Video
Tags: ,

Albana Osmani, operacion plastik gjoksit
Tiranë, 29 shtator – Duket se dobësia e këtyre muajve të fundit, falë kujdesit të madh në të ngrënë dhe stërvitjes së vazhdueshme, duke e çuar Albanën në peshën 50 kg për një gjatësi 1.78 cm, ka pasur edhe anët e saj negative. Edhe pse Albana shprehet shumë e kënaqur me format e saj të reja dhe peshën që ka, ka pasur vetëm një pjesë të trupit tek e cila dobësimi nuk ka ndikuar edhe aq mirë. Dhe kjo pjesë ka qenë gjoksi! Prandaj nuk është menduar dy herë përpara se t’i drejtohet kirurgut plastik... Vazhdo

September 29, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: