ALtuna Sejdiu-TUNA

Tuna si gjithmon seksi
Këngëtarja Shkupjane Altuna Sejdiu e veshur me një fustan të hapur duket si gjithmon seksi, Tuna ka marrë pjesë në ndarje cmimesh në Shkup, si një femije që lindi me të meta! Kështu ka shkruar këngëtarja në diciturën shoqëruese të kësaj fotoje të hedhur në isntalagram. Vipat.info  Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna si gjithmon seksi
Tags: , , , , , , , , ,

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Tuna ofendon: Krejt shqiptarkat janë si dreq
Mbrëmë është festuar nata e “Halloween”, festë të cilës çdo vit e më shumë, po i kushtohet rëndësi e vecantë. “Natën e shtrigave”, siç e quajmë ndonjëherë, po e festojnë me të madhe edhe VIP-at tanë. Festës së djeshme iu ka bashkëngjitur edhe këngëtarja, Tuna, por si duket ajo nuk është ndier e kënaqur me kostumet e vajzave shqiptare përzgjedhur për këtë natë. “Krejt shqiptarkat si dreqka.E pse?! Hiq s’keni pas nevoj mi dhon zorr se qasi jeni n’perditshmeri”,... Vazhdo

November 1, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna ofendon: Krejt shqiptarkat janë si dreq
Tags: ,

Tuna kete here me Genen
Këngëtarja e hitit “I asaj”, Altuna Sejdiu, vazhdon koncertet e saj kudo ku ka shqiptarë. Ne zbuluam këtë foto të realizuar në Evropë, ku këtë herë këngëtarja bionde ka qenë me Genën. Dhe, nëse ju shkon mendja për ndonjë flirt mes tyre, Jo. Të dy artistet kanë qenë të ftuara në një koncert  të madh, organizuar nga “Albanian Night”, dhe mësojmë se shqiptarët dhe fansat e shumtë kanë shijuar zërin e dy këngëtareve shumë “in” të momentit. M. GJ.  Vazhdo

October 12, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna kete here me Genen
Tags: , , , , , , , , , , ,

Tuna ka një mesazh për Vali Corleone
Pas një bisede të gjatë në emision, Vali Corleone pa hezitim ka folur edhe për këngëtaren Tuna. “Tunën e kam telefonuar dhe kam kërkuar të dal me të. Ajo u ankua pse e kam thirrur natën vonë dhe më tha të mos e shqetësoj. Sidoqoftë, unë i thash se nëse dua ngjitem në skenë, e kap për flokë dhe bëj seks me të”.Këto fjalë siduket nuk i kanë pëlqyer këngëtares nga shkupi Altuna Sejdiu.Ajo ka reguar përmes rrjetit social Twiter,duke i’u përgjigjur këtij mesazhi të Vali Corleone.”Ai që ka Veremin,... Vazhdo

October 2, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna ka një mesazh për Vali Corleone
Tags: , ,

Tuna e prek me dore, fansi e kap prej kembesh Video
Është publikuar një video në të cilën shihet Tuna në një mbrëmje rinore derisa këndon hitin e saj të verës 2012, “I asaj”.Pjesa më e përfolur e kësaj këngë, gjegjësisht klipit të këngës, është temë edhe për këtë lajm. Derisa vien momenti tek “Tjetër kush e ka”, të cilin Tuna e përsërit disa herë, ndodhi diçka. Një i pranishëm, që sipas të gjitha gjasave duhet të jetë fans i këngëtares nuk ka arritur të përmbahet dhe të vere duar duart mbi këngëtaren. Në video shihet qartë se si ai... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna e prek me dore, fansi e kap prej kembesh Video
Tags: , , , , , , , ,

Tuna në kërkim të një supermeni
Tuna ende nuk e ka gjetur mashkullin e zemrës së saj, e për këtë këngëtarja duket se ka disa kritere. Në krah ajo do një supermen me tiparet e Santa Klausit që t’i plotësojë çdo dëshirë. Të paktën këtë lë ajo të kuptohet pas kësaj fotoje të postuar në Facebook me mbishkrimin: “Ai nuk e ka vendosur ende se çfarë do të bëhet, një Santa apo Supermen”. Po sikur t’i ketë të dyja Tuna, a nuk do të ishte më mirë? Ndërkohë, veç pushimeve dhe koncerteve Tuna është duke shijuar suksesin e këngës... Vazhdo

August 31, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna në kërkim të një supermeni
Tags:

Tuna Sejdiu: ‘’Për shkak të stresit të lartë, isha e varur nga medikamentet‘
Tashmë 10 vite profesionalisht meret me muzikë, ndërsa me këngën ‘’12 muaj’’ mer vendimin për zgjerimin e karierës së saj në gjithë trojet e Ballkanit. Seksi këngëtarja Tuna Sejdiu (26 vjeçe) ishte konkuruese e festivalit të Eurovisionit për Maqedoninën, por edhe pse nuk shkoi në Beograd, ajo mori shumë çmime në Kosovë e Shqipëri, kurorëzuar me koncertin e Snoop Dog në Prishtinë, e besueshme në principet e saja hapur flet mbi përvojën në jetën e saj dhe dështimin e një martesë. Në ditarin e saj... Vazhdo
Tuna shpëton fqinjen nga një maniak seksual
Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, përveç këngëve të bukura dhe pamjes seksi, di të bëjë edhe gjëra tjera, e në raste të vështira të shpëtojë miqtë apo fqinjët e saj. Sipas Vipat.info, Tuna ka shpëtuar një fqinje nga një maniak seksual. “Aleksandri vjen e kthehet prej qytetit të Velesit në Shkup çdo ditë me tren për të sulmuar ndonjë viktimë, si rasti sot fqinjen në ashensor”. “Ajo viktimë mundet me qenë motra juaj, gruaja, femra apo ku ta di kush, çka i kishit bë? Unë krejt protokollin e... Vazhdo

January 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna shpëton fqinjen nga një maniak seksual
Tags: , , , , , , , ,

Page 1 of 212