Altuna Sejdiu

Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Me çfarë rrobash fle Një nga këngëtaret më atraktive shqiptare dhe shumë e përfolur kohëve të fundit, Altuna Sejdiu, ka pranuar pas shumë viteve të jetë në programin e Arjan Çanit. Por, Tuna ka qenë e përgatitur edhe për pyetje të tipit se me çfarë rrobash fle kur ajo është në hotel në Tiranë. Dhe, si duket, e ka dhënë një përgjigje ashtu siç e ka dashur edhe moderatori. Ajo ka thënë se fle zhveshur. Ndërsa, këngëtarja e cila kohëve të fundit është shumë e pranishme në Tiranë, ka thënë se... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Shpati do duet me Tunen – Video
Nuk ka munguar edhe këtë vit këngëtari nga Shkupi, Shpat Kasapi, në një nga programet më atraktive të RTV21, ku sipas formatit ai ka fituar së bashku me Tunën në konkursin ku ata kanë shërbyer si kamerierë në Prishtinë për një orë. Dhe, sipas kësaj loje komike, ata kanë fituar të drejtën të bëjnë një duet dhe të realizojnë një video falas. Si duket, Shpatit i ka pëlqyer që të kishte një duet me Tunën pse jo, por Altuna nuk ka dhënë ende pëlqimin e saj. M.GJ. Gazeta Express  Vazhdo

January 8, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shpati do duet me Tunen – Video
Tags: , ,

Policët zviceran,janë të çmendur mbas Tunes
Ditë më parë, qyteti i Gjenevës ka mbledhur shumë shqiptarë, falë manifestimit të organizuar për nder të festës së 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë. I gjithë ky koncert kushtuar pavarësisë së Shqipërisë ka kushtuar gjysëm milioni euro, transmetojnë mediat shqiptare. Vetëm salla ku kanë kënduar këngëtarët shqiptarë është paguar 60 mijë franga zvicerane, duke mos përfshirë foninë, ndriçimin, sigurimin, makina e reporterit, ekipi televiziv, regjisori, plus shpenzimet e dy aeroplanëve charter... Vazhdo

November 19, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Policët zviceran,janë të çmendur mbas Tunes
Tags:

Vali Corleone i drejtohet Publikisht Tune-s ne KTV (video)
Valentino Vali Corleone, Tregon per Televizionin se si Tuna i ka derguar njerzit per te lutur valin qe mos te bente ate qe kishte thene se do te bente seks ne sken me kengetaren Altuna Sejdiu Tuna. Çdo gjë ka nisur te “Zonë e Lirë” aty ku njeriu mund të thotë gjithshka, ndaj edhe deklarimet e bëra nga superpersonazhi i javës Vali Korleone, kanë prekur këngëtaren Tuna e cila ka reaguar menjëherë duke e quajtur pa mend, djalin nga Gjilani. “Ai që veremin kollitet, ai që ka këmbën e thyer është topall, ai që flet... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: , ,

Tuna prek zocken ne koncerte, fansat terbohen – Foto
Pop ylli shqiptar, Tuna, ka lançuar këngën e re të titulluar “I Asaj”, së cilës i ka shoqëruar edhe një videolip të jashtëzakonshëm. Këngëtarja e Altuna Sejdiu-Tuna  ka prekur “zoçkën” e saj jo vetëm në videoklip por ajo, pasi e ka parë që ky veprim ka shkaktuar emocion të forte tek publiku,  nuk ka refuzuar ta prekë “zogun” edhe gjatë koncerteve. Në paraqitjen e saj në koncertin e këngëtares amerikane Eve që u mbajt në Prishtinë, teksa ka performuar hitin “I asaj”, këngëtarja Tuna ka ndalur... Vazhdo

July 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna prek zocken ne koncerte, fansat terbohen – Foto
Tags: ,

Barbie Girl – Tuna
Tuna dhe Noizy, sjellin një përpunim të këngës së famshme të viteve të 90 Barbie Girl e interpretuar nga Aqua. Tuna në paraqitjen e saj duket taman si një Barbie, dhe përveq dukjes fantastike ajo edhe e interpreton shumë mirë këngën. Noizy ishte ai i cili e kompletoi këngën, dhe në fund doli një duet i mrekullueshëm. /rtvfan.net/ Për më shumë shikoni videon .  Vazhdo

November 17, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Barbie Girl – Tuna
Tags: , ,

Tuna mohon të ketë lidhje dashurie me Blerim Destanin
Tuna, këngëtarja e njohur si super – stari i muzikës shqiptare për herë të parë ka folur për agjencinë e lajmeve INA lidhur me spekulimet e fundit që lidhen me emrin e saj për një dashuri të re të plasuar nga mediat, për hitet e saj dhe përkushtimin e saj në jetën private dhe karrierën profesionale. INA: Tuna, jemi kureshtar ne si INA, por edhe shumë fansa e lexues të dijnë të vërtetën e rrotullimit të një lajmi në forma të ndryshme, ku përshkruhet një lidhje e juaj me aktorin Blerim Destani. Si qëndron... Vazhdo

September 21, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna mohon të ketë lidhje dashurie me Blerim Destanin
Tags:

Tuna Sejdiu, ju tregoj pse mori fund martesa ime me Rilindin
Asnjëherë nuk ka dashur të zbulojë detaje nga jeta e saj private por e provokuar nga një seri shkrimesh në mediat, ka pranuar të flasë për divorcin e saj. “Kjo është hera e parë dhe e fundit që flas për këtë temë”, thekson këngëtarja. Pas keqkuptimeve me bashkëshortin, siç tregon, puna nuk i jep shumë hapësirë për luks emocional. “Do të bazohem në thënien se koha është ilaçi më i mirë”, Rilindi është një person perfekt. Në të ardhmen ekziston një klimë pozitive edhe për shoqëri siç ndodh... Vazhdo

July 12, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna Sejdiu, ju tregoj pse mori fund martesa ime me Rilindin
Tags: , , , ,

Genta Ismajli në shtrat me Tunën
Pas lajmit se është biseksuale, Tuna ka vazhduar me provokimet e saj në Facebook. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të saj mëngjesi me Gentën në shtrat. Tuna aktualisht ndodhet në Turqi, ku ndodhen edhe Genta, Ryva Kajtazi dhe Nora Istrefi. Para disa javësh Tuna u nda nga Rilind Reka, ndërsa disa media spekulonin se është biseksuale. Thashetheme  Vazhdo

June 20, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli në shtrat me Tunën
Tags: ,

Page 1 of 41234