anjeza

Arjon Muca : Anjezen e pelqej por nuk e dashuroj
Cifti i veteshpallur ne “Big Brother”, Arjon -Anjeza, nuk jane tamam te tille. Kjo gje u vu re edhe gjate qendrimit te Arjonit brenda shtepise, pasi asgje nuk ndodhi me ta… Mjaftuan ca perkedhelje dhe nje puthje ne buze per t’u perfolur me tej per nje dashuri te madhe, por ja qe nuk eshte keshtu. I kontaktuar nga Sh2-shi, Arjoni ka pohuar diten e djeshme, se Anjezen e pelqen, por nuk e dashuron. Kete gje e ka diskutuar dhe me vajzen qe tashme ndodhet brenda ne shtepi. “Te dy e kemi pranuar kete fakt”,... Vazhdo
Anjeza flet per banoret
anAIDA Gjërat pozitive- Ambicia Gjërat negative- Impulsiviteti Po ta kishe përballë çfarë do t’i thoshe? “Largoju mendimeve negative”   MOZA Gjërat pozitive- E sinqertë Gjërat negative- Nuk ka Po ta kishe përballë çfarë do t’i thoshe? “Tani ka një mikeshë të mirë në Tiranë”   ADELAJDE Gjërat pozitive- Guximi Gjërat negative- Shtirja Po ta kishe përballë çfarë do t’i thoshe ? “Sa dëshirë kam të të njoh ashtu siç je në të vërtetë”   BIKA Gjërat pozitive-... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Anjeza, Intervista
Anjeza jashtë “Big Brother 2” Më thoni Arjoni, ju them romancë Anjeza si ndihesh? Më kishte marrë malli për botën time jashtë BB, për familjen time, miqtë mi dhe gjërat e mia të përditshme. Kam një ndjesi të mirë, e cila ndoshta më vjen nga reagimet pozitive që marr jo vetëm nga të afërmit e mi, por edhe nga njerëz të thjeshtë që takoj kudo. Tani po e shoh vetë njohjen që të jep kjo reality show. Anjeza e “vogël”, por me përvojën e jetës mbi supe. A mendon se në atë shtëpi kishte... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Arjan Bakalli, Intervista
  Ari, si ishte përballja me jetën e vërtetë? E jashtëzakonshme, nuk më besohet që njerëzit janë kaq pozitivë ndaj meje dhe asaj që unë dhashë brenda shtëpisë, më ndalojnë të gjithë për të më komplimentuar fëmijë, burra, gra, të moshuar, por mbi të gjitha ndiej se është një lloj solidarizimi qytetar dhe vlerash që nuk u pëlqen të fshihen pas lojërave dhe hipokrizisë. Është vërtet shumë vlerësuese për mua, në një farë mënyre unë ndihem fituesi moral i këtij “Big Brother”-i. Në cilat momente,... Vazhdo
Qetsori dhe Adi : Për banorët e larguar
  13/05/09 23:00 Qetsori me Adin të ulur në kopësht flasin rreth banorëve të larguar. Të dy ngrenë lart vlerat e Dritanit si njeri. Për Adin ai ishte djalë perfekt dhe i kompletuar. Qetsori pyet për Biken nëse ka filluar punë në polici? Adi thotë që Bika të le në burg dhe hedh celsat. Të dy janë të mendimit se Bika e ka perfaqsuar mirë Lazaratin. Për Anin janë të mendimit se tashmë është bërë personazh i njohur dhe ka për të pasur shumë punë nëpër dasma. Adi e pyet mbi marrëdhëniet e Qetsorit me Arjonin.... Vazhdo

May 15, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Qetsori dhe Adi : Për banorët e larguar
Tags: , , , , , , ,

Anjeza dhe Mimoza : Sori e meriton të fitojë
09/05/09 18:49 Anjeza dhe Mimoza diskutojnë për daljet nga shtëpia. Anjeza i uron që mos të jetë ajo banorja e cila duhet të largohet. Mimoza supozon sikur Adi dhe Qetsori janë dyshja finaliste dhe e pyet se cilin prej tyre do donte të ishte fituesi. Ato të dyja mendojnë se se cmimin në vlerë duhet ta marrë Adi, por për të fituar e meriton Qetsori. Anjeza mendon që cmimin e meriton më shumë Adi pasi ka më nevojë se të gjithë banorët, ndërsa për ide mendon Bjordi. Mimoza thotë:-“Për lojën dhe për gjithcka... Vazhdo

May 14, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Anjeza dhe Mimoza : Sori e meriton të fitojë
Tags: , , , , , ,

Bjordi : Kam fituar shumë
09/05/09 21:09 “Big Brother” ka dashur t`i vë në vështirësi banorët duke u mundësuar të shikonin një klip me komente të banorëve të eleminuar. Adelajda , Bjordi, Mimoza dhe Anjeza kanë qënë banorët që kanë dëgjuar komentet për to. Adelajda ka dashur të replikojë në lidhje me këto komente. Ajo ka thënë që ka bërë miq brenda shtëpisë dhe se me to ka arritur deri në finale. Një koment ishte që ajo përdori mentalitetin për të arritur në finale , por ajo e ka kundërshtuar këtë gjë duke thënë që... Vazhdo
Qetsori për të dashurat
08/05/09 20:00 Duke qënë se Sori po e ngacmon si shumë Mimozën rreth marrdhënieve të saj, Bjordi vendos të pyesi Sorin tu tregojë rreth marrëdhënieve që ka pasur ai me femrat.  Qetsori tregon se kur ka qënë sa mosha e Bjordit, kanë qënë kohë të vështira për femra dhe se haje dru të paparë dhe Sori e ka kaluar një eksperincë të tillë. Për sa i përket të dashurës së parë, ai tregon se ka qënë rreth 8 vjet më e madhe se Sori. Në këtë pikë të bisedës ndërhyn Adela. Ajo thotë që ky fenomen i femrës... Vazhdo
Anjeza dhe Mimoza : S`rrinë bashkë vetëm në gjumë
08/05/09 12:43 Anjeza dhe Mimoza diskutojnë për Bjordin dhe Adelajdën të cilët zgjohen gjithmonë shumë vonë. Mimoza i tregon që ata qëndrojnë zgjuar gjithë natën duke biseduar. Anjeza i thotë që e ka vënë re dicka të tillë pasi një natë kanë qënë shumë pranë saj duke biseduar. Ajo shton:-“Nuk rrinë bashkë vetëm në gjumë!”  Vazhdo
Anjeza dhe Mimoza : Emocionet e herës së parë
08/05/09 00:25 Anjeza dhe Moza diskutojnë për provën e javës, që këtë mbrëmje ishte e përbërë nga dy faza: në fazën e parë gara më bicikleta e më pas ajo me makina. Të dyja vajzat shprehen shumë entuziaste për lojën dhe tregojnë se u kënaqën shumë, si fëmijë. Anjeza mendon se të tjerët nuk u kënaqën aq sa ato ose nuk e shprehën shumë entuziazmin. Ajo tregon se një natë më parë, ishte shumë e emocionuar pasi hipi për herë të parë në makinë të tillë dhe nuk dinte ta ngiste. “Përjetova të njëjtat... Vazhdo

May 13, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Anjeza dhe Mimoza : Emocionet e herës së parë
Tags: , , , ,

Page 1 of 1912345...10...Last »