Anxhela Martini

Anxhela Martini serish nudo
Anxhela Martini vazhdon të argëtojë pa masë fansat e saj të shumtë dhe padyshim po realizon produkte të cilat do ta bëjnë të ecë me siguri përpara në karrierën e saj. Ajo ka ndarë me miqtë foton e re ku shfaqet e zhveshur nudo dhe e shtrirë ndërsa modestësisht mbulon pjesët intime. vipat.info  Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhela Martini serish nudo
Tags: , , , , , , , , , ,

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo
Anxhela Martini në Tiranë, flirton me Blerim Destanin
Ka mbërritur si një yll i vërtetë në Tiranë, Anxhela Martini, vajza që para një viti kur u shpall “Miss Univers Albania 2010” pothuaj nuk njihej aspak. Por, për një kohë kaq të shkurtër as do t’ia kishte marrë  që fotot e saj ku shfaqej me një fustan ngjyrë vjollcë e pa të brendshme do të bënin xhiron e botës. Vetëm pak ditë pasi supermodelja shqiptare Anxheala Martini, e cila prej disa vitesh jeton në SHBA, i la të gjithë me gojë hapur, ndërsa pozonte pa të brendshme. Ajo ka qenë e ftuar nga stilisti... Vazhdo

June 20, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhela Martini në Tiranë, flirton me Blerim Destanin
Tags: ,