apartamente

Oferta turistike nga bregdeti i Ulqinit, Aranzhmane turistike, Hotele, Villa, Apartamente, Dhoma
Aranzhmane turistike në Ulqin,Hotele,Villa,Apartamente,Dhoma Ofertat tona turistike nga kompanija MSM Beach Ulqin jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete shtepi private,hotel,villa,Apartamente apo Dhoma. Perveç akomodimit ne Hotele, ju ofrojme mundesine te prenotoni pushimin tuaj edhe ne apartamente private komplet te mobiluara. Me deshiren tuaj, ne ju krijojme oferta personale turistike per familje, grupe nxensish, studentesh, puntoresh etj. Mjafton te na dergoni nje e-mail ose... Vazhdo
Plazha & restaurant “Saranda Beach” Ulqin
Njëra ndër plazhet dhe restorantet më atraktive në plazhën e madhe të Ulqinit, është  edhe plazha dhe restoranti Saranda Beach. Kjo plazh dhe restoranti i saj lukzos shtrihet  në një hapësirë jo larg fillimit të plazhit të madh. Saranda Beach, ka kapacitete të mjaftueshme të shtretërve dhe po ashtu ushqime të të gjitha llojeve të përgatitura nga specialistët  e kuzhinave.  Kjo plazh dhe restoranti, ofrojnë qmimet më të lira në rajon dhe të cilat nuk ndyrshojnë  gjatë tërë vitit. Njëri  ndër specialitetet... Vazhdo
Kompleksi i hotelit “Otrant” më luksozi në Ulqin – Video
Hotel Otrant njëri ndër komplekset më luksoze në Ulqin Edhe sivjet Ulqini, do të mbetet njëri ndër destinacionet kryesore për turizëm në Detin e Adriatikut. Vetëm gjatë fillimit të muajit maj llogaritet se në plazhet e këtij qyteti të banuar me shumicë shqiptare, kanë aterruar dhe pushuar hiq më pak se tridhjetë mijë turistë. E numri më i madh i turistëve, si zakonisht është ai nga Kosova. Gjatë qëndrimit tonë në Ulqin ne vizituam edhe njërin nga komplekset më të mira hoteliere në këtë komunë Hotelin... Vazhdo
Cazare în Ulcinj Muntenegru 7 €
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Email: Holiday House@gmail.com Asistenţă şi informaţii Pe acestă pagină afişăm rezultatele pentru căutarea ”toate locurile de cazare din localitatea Ulcinj-Muntenegru – Locuri de cazare”. Puteţi iniţia o nouă căutare prin apăsarea butonului galben ”Caută cazare”. Este recomandat să vă mai întoarceţi, numărul locurilor de cazare înregistrate creşte continuu, astfel dacă mai reveniţi pe pagina noastră sperăm să vă oferim şi mai... Vazhdo