Apartments Curani

Akomodime ne Ulqin Çoba, Ulqini,Mali i Zi prej 6€
Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh.Shtepija ka 6 dhoma ku 5 nga ta janë me pamje nga deti. Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave.Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti, jane me dy ose tre shtrete,4 dhoma kanë mini kuzhin, banjo, uje 24 ore dhe parkim te sigurut per vetura. Dhomat gjendet 700 metra afër Plazhit të Vogël. Dhomat posedojn parkingun... Vazhdo
Apartamentet Curani Ulqin – Mali i Zi
Apartamenti Curani gjindet ne kilometrin e par të plazhit të madhe të Ulqinit me një shtepi me  apartamente të modernizuara në të gjitha aspektet duke përfshirë air condition, (klimen), banjon, ballkanat, frigoriferat ,TV dhe Internet pa limit të gjitha këto në çdo dhomë ose apartamentë si dhe kuzhinat me të gjitha paisjet e nevojshme për përgaditjen e ushqimit tuaj.Apartamentet Curani  posedojnë  te gjitha pajisjet e nevojshme për te ju ofruar komoditet maksimal ne pushimet e juaja ne bregdetin e Ulqinit. Gjendemi... Vazhdo
Apartments Curani – Ulcinj – Montenegro -Accommodation
Apartments Curani  is situated in one of the most beautiful parts of (Long Beach) in Ulcinj, Montenegro. Spend unforgettable moments  in Apartments Curani  and world class beach resorts such as Copacabana, Safari, Tropicana, Miami and the Beautiful Beach of Ulcinj. The Apartments consists with each room accessing a private bathroom and car space.Apartments  rooms have a choice of the following: – kitchenettes – air conditioning – private terraces – TV – Wi – Fi –  Inernet A discount is EXCLUSIVELY... Vazhdo