arjoni

Big Brother Albania 2, Dita 78, Interviste me Arjonin
Big Brother Albania 2, Dita 78, Interviste me Arjonin http://www.dailymotion.com/video/x93gdx  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nominimet, Arjani, Arjoni, Juna dhe Qetsori
Big Brother Albania 2, Nominimet, Arjani, Arjoni, Juna dhe Qetsori Te nominuarit: ARJAN BAKALLI ARJON MUCA JUNIDA KULE QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Arjanin, dergoni: BB ARJAN ne 15191 Per te VOTUAR Arjonin, dergoni: BB ARJON ne 15191 Per te VOTUAR Junen, dergoni: BB JUNA ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH. Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania... Vazhdo
Republika nxehet me Arjonin
19/03/09 10:27 Arjoni është përpjekur ta puthë Republikën në faqe dhe ajo mundohej që ta shtynte. Më në fund, pas shumë përpjekjesh Arjoni ia arriti. Pasi e puthi në faqe ai i tha Republikës me shaka: “Pse bën sikur nuk të pëlqen?! Sot thua mos, dje thoje akoma!”. Republika, në fillim, e ka marrë me shaka, por pastaj i ka mbetur hatri. “Kujdes herë tjetër kur shprehesh!”- i ka thënë ajo Arjonit. Adelajda është munduar ta qetësojë, duke i thënë që Arjoni po bënte shaka, por Bika i është kthyer edhe... Vazhdo
Flet motra e Arjonit: Mes Arjonit dhe Zhuljetes nuk ka asnje histori
  Si janë marrëdhëniet e tua me Arjonin? Marrëdhëniet e mia me Arjonin janë shumë të ngushta. Jemi si motër e vëlla, ashtu edhe shokë shumë të mirë. Gjithashtu edhe shoqërinë e kemi të përbashkët. I besojmë shumë njëri-tjetrit dhe flasim edhe për problemet tona që mund të kemi. Mund të më flasësh rreth marrëdhënieve që kanë vajzat me Arjonin? Arjoni ka pasur dhe ka goxha sukses me vajzat, d.m.th përveç faktit që është bukurosh, ai është edhe shumë i sjellshëm me femrat. Është i shkathët dhe... Vazhdo
Zhuljeta: Dua të jetoj në Shqipëri
12/03/09 00:50 “Nëse gjërat më shkojnë mirë, – i ka thënë Arjoni Zhuljetës, – do të rri në Shqipëri, përndryshe do të shkoj në Itali!”. Ai ka shtuar se faktikisht nuk i pëlqente aspak të largohej e të shkonte në Itali, do t’i pëlqente më tepër të qëndronte këtu. Edhe Zhuljeta nga ana e saj e ka mbështetur mendimin e tij duke thënë se edhe asaj nuk i pëlqente të largohej nga Shqipëria. Ajo ka thënë se edhe nëse do të kishte dokumenta të rregullta e gjithcka tjetër, sërish do të preferonte... Vazhdo
Gëzuar Bjordi – Big Brother Albania 2
11/03/09 16:58 Qetsori,Arjoni dhe Zhuljeta përgatisin drekën me rastin e ditëlindjes së Bjordit. Banorët e tjerë vishen si për raste festash. Të gjithë ulen në tavolinë, dhe Bjordi është ai që ngre dollinë e parë. Ai i thotë të gjithëve që janë të mrekullueshëm dhe që meritojnë një duartrokitje. Falenderimi i parë i tij i shkon kuzhinierëve që sipas tij kanë bërë një punë të shkëlqyer. Bjordi ndjehet i emocionuar që po e kalon ditëlindjen e tij në Big Brother dhe falenderon banorët për gjithcka... Vazhdo
Arjoni : Do të dalë Lirita
11/03/09 00:00 “Ajo që rrezikon më shumë këtë javë, është Lirita!” –ka thënë Arjoni. Kjo sepse, për mendimin e tij, ajo është e padobishme. Për të, si të ishte,si të mos ishte Lirita, ishte e njëjta gjë, nuk i vihej re as prania, as mungesa. Ai nuk do të donte kurrsesi të dilte Qetsori. Ai ka thënë gjithashtu se edhe “zysha” e kishte të vështirë e pavarësisht të gjithave, as ajo nuk duhet të dilte, sepse në fund të fundit, kishte “bukurinë e qenies së saj”.  Vazhdo
Bjordi  : Nesër nuk jemi konkurent
10/03/09 20:59 Bjordi shpreh dëshirën që nesër për ditëlindjen të sillen të gjithë si ai. Arjoni i thotë:-“Kë pjesë të Bjordit do bëjmë? Pjesën që nuk bën punët e shtëpisë?” Zhuljeta që ndërhyn dhe pyet:-“Apo pjesën që djemtë flejnë me vajzat, i ngacmojnë ato?” Bjordi thotë që do një ditë të qetë dhe që të kënaqen të gjithë. Adelajda i thotë që do e ketë të vështirë që të mos zihet me të, por do përpiqet. Bjordi e pyet Qetsorin se cfarë do donte ai nëse do ishte në vendin e tij.... Vazhdo
Dritani zgjedh Aidën
07/03/09 23:00 Kësaj rradhe kujdestare e shtëpisë apo kryefamiljare është zgjedhur Aida. Kjo, jo me votimin e banorëve të tjerë, por me zgjedhjen e Dritanit. Ka qenë Vëllai i Madh që e “detyruar” Dritanin, kujdestarin e mëparshëm, të zgjedhë banorin që do të administronte buxhetin për javën në vazhdim e që përveç kësaj, nuk do të mund të nominohej nga banorët e tjerë. Pasi është menduar pak, Dritani ka thënë emrin e Aidës. Zgjedhja e Dritanit, bëri që Arjoni ta nominonte, duke e arsyetuar veprimin... Vazhdo
Big Brother Albania 2 : Vajzat kundër djemve
07/03/09 16:47 Adelajda,Zhuljeta dhe Mimoza mendojnë t`i bëjnë ndonjë lojë djemve. Adelajda mendon që të cohen në darkë dhe të vizatojnë djemtë kur ato janë në gjumë. Mimoza ka frikë se mos djemtë zgjohen nga gjumi, kur ato të jenë duke i vizatuar në fytyrë. Adelajda propozon që t`i pikturojnë me penelin e syve. Ajo thotë që do të shikoj reagimin e tyre kur të zgjohen në mëngjes. Mimoza mendon që të mos tregojnë asgjë vajzave të tjera, pasi duhet t`a mendojnë më mirë. Adela mendon që këtë gjë duhet... Vazhdo

Page 1 of 512345