big brother albania live

Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza Te nominuarit: Adelajda Xhamani (2) Anjeza (5) Ardian Pojana (2) Junida Kule (4) Mimoza Krasniqi (2) Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajda, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Anjeza, dergoni: BB ANJEZA ne 15191 Per te VOTUAR Ardian, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Juna, dergoni: BB JUNA ne 15191 Per te VOTUAR Mimoza, dergoni: BB MIMOZA ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga... Vazhdo
Big Brother Albania 2 : Elton Tozaj Eliminohet
  Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me 55 % te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte ARJON MUCA!  Vazhdo
TE KANDIDUARIT JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni (30 minuta)
TE KANDIDUARIT PER ELEMINIMIN E DYTE TE MBREMJES SE SOTME JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Arjanin, dergoni: BB ARJAN ne 15191 Per te VOTUAR Adi, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Anjezës, dergoni: BB ANJEZA ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB ELTON ne 15191   Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH.    Vazhdo
Big Brother Albania 2 : Arjon Muca Eliminohet
Big Brother Albania 2 : Arjon Muca Eliminohet Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me 38% te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte ARJON MUCA!  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Intervista, Aida Troka
Big Brother Albania 2, Intervista, Aida Troka Aida, çfarë note do t’i vendosje vetes në këtë eksperiencë? 10 për vërtetësinë dhe 8 për lojën. Po njerëzit e tu më të afërt si e komentuan qëndrimin tënd, a të bënë kritika? Si për habinë time jo. Si asnjëherë tjetër më thanë me zë të lartë: Jemi krenarë për ty. Për mua kjo është fitore, s’dua trofe tjetër. Po vëllain e vogël e takove, a të kishte parë dhe si i ishe dukur atij? Tema e familjes sime është përfolur shumë dhe unë s’do... Vazhdo
Aida komenton Big Brother Albania 2
“Sori, një luftarak i denjë”, “Tema e familjes sime është përfolur shumë, s’do ta lejoj më këtë” BIKA Gjërat pozitive – Idealiste. Gjërat negative – S’mundohet të njohë njerëzit. Po ta kishe sot përballë çfarë do t’i thoshe? – Si thua për pendët? Kujt i ranë? ADELAJDA Gjërat pozitive – ??? Kompromisi me ambientin. Gjërat negative – Manipuluese. Po ta kishe sot përballë çfarë do t’i thoshe? – Kur do të vish ta pimë një kafe në Tiranë. ZHULJETA Gjërat... Vazhdo
Juna kundër Arit
Ndërkohë që dy nga tre banorët e fundit që kanë hyrë në shtëpinë e “Big Brother” i kanë shpallur “luftë” njëri-tjetrit, ne po ju tregojmë ekskluzivisht nga dhoma e rrëfi mit, titujt me të cilët Juna dhe Ari do të dëshironin që të hapeshin gazetat që fl asin për ata Juna: “Fenomen” Ari: “Dikush ndryshe nga të tjerët” Titujt e parë të gazetës që dy banorët do të dëshironin për vete Ari, Junës: Ti ke mentalitet të prapambetur! «Ti nuk je e emancipuar, ti... Vazhdo
Nëna e Bjordit: Po pres të takohem me nënën e Adelës
Nëna e Bjordit: Po pres të takohem me nënën e Adelës “Mesazhi im jo vetëm për familjen e Adelës, por edhe për të gjithë opinionin” Antoneta, si t’u duk surpriza që t’u bë të shtunën falë ditarit të Bjordit, a e prisje? Jo, nuk e prisja, por Bjordi gjithmonë më ka befasuar, sa më shumë rri atje brenda, aq më shumë më befason. Më vuri para përgjegjësisë dhe rriti besimin që ai ka tek unë. A ke diçka që nuk e the atë natë dhe që do ta thuash tani? Në të vërtetë isha e papërgatitur... Vazhdo
Adelajda dhe Mimoza : Vajzat duan të bëhen këngëtare
Motra e Mozës nga Kosova na rrëfen: Moza kishte menduar që para “Big Brother” për të bërë një këngë dhe një klip Moza dhe Adela këndojnë nëpër shtëpi. Ato të dyja kanë shprehur dëshirën që të merren me muzikë. Eltoni mendon se Mozës mund t’i përshtatet edhe moda, apo fotografia. Adela thotë se ka një dëshirë shumë të madhe për të kënduar dhe të paktën do të përpiqet që të realizojë vetëm një këngë. Eltoni dhe Arjoni i japin asaj informacione lidhur me realizimin e klipeve të një... Vazhdo
Adi dhe Bjordi : Mos harro veten
24/04/09 16:04 Adi i jep disa këshilla Bjordit për mënyrën si po vepron në shtëpi. Ai i thotë se historia e tij është shumë e bukur dhe duhet ta vazhdojë me këtë pasion që ka, por pa harruar në këtë mes edhe veten. Sipas tij, njerëzit kanë nevojë të dëgjojnë se cfarë ai ka për të thënë. “Ke kohë për t’i bërë të gjitha”- përfundon këshillën Adi.  Vazhdo

Page 10 of 110« First...89101112...203040...Last »