big brother albania

Big Brother Albania 2, Dita 71, Surpriza per Arjonin dhe Anjezen
Big Brother Albania 2, Dita 71, Surpriza per Arjonin dhe Anjezen http://www.dailymotion.com/video/x90tgb  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nata e 11, Spektakli
Big Brother Albania 2, Nata e 11, Spektakli PJESA 1 PJESA 2 PJESA 3 PJESA 4 PJESA 5 PJESA 6 PJESA 7 PJESA 8 PJESA 9 PJESA 10  Vazhdo
Intervista e Aides – VIDEO
Intervista e Aides – VIDEO  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nominimet, Arjani, Arjoni, Juna dhe Qetsori
Big Brother Albania 2, Nominimet, Arjani, Arjoni, Juna dhe Qetsori Te nominuarit: ARJAN BAKALLI ARJON MUCA JUNIDA KULE QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Arjanin, dergoni: BB ARJAN ne 15191 Per te VOTUAR Arjonin, dergoni: BB ARJON ne 15191 Per te VOTUAR Junen, dergoni: BB JUNA ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH. Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania... Vazhdo
Big Brother Albania 2 : Aida Eliminohet
Big Brother Albania 2 , Nata 11, Spektakli Aida ELIMINOHET! Kesaj radhe pa shaka, Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave nga televotimi i dyte) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Aida!  Vazhdo
Mimoza mendon ti prezantoj motres Arjonin
Mimoza mendon ti prezantoj motres Arjonin Të shtrirë në krevat Aida, Moza, Arjoni dhe Anjeza, djali duke u ndjerë si pasha, u kujtua për ditët e para të qëndrimit në shtëpi kur ai iu afrua Mozës. Madje djaloshi simpatik vlonjat, me të qeshur kujtoi faktin apo më mirë të themi premtimin që dikur Moza i pati bërë atij. Në ditët e para kur hynë në “Big Brother”, Moza duke dashur ta largojë me kujdes vëmendjen e djalit, i pati premtuar atij se do t’i prezantonte motrat e veta që sipas saj ishin shumë të bukura.... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 70, Permbledhje
PJESA 1 http://www.dailymotion.com/video/x90r0l PJESA 2 http://www.dailymotion.com/video/x90r3c  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Intervista –  Dritanit Shehaj
Intervista ë Dritanit Do të pozoja nudo për para Nuk jam penduar për sjelljen agresive ndaj tre banorëve të rinj Cili ishte reagimi i së fejuarës tënde dhe komentet e saj për daljen tënde nga loja? Nuk e priste të dilja, beson se meritoja të vazhdoja të isha brenda shtëpisë së BB. Po komenti i babait tënd mbi sjelljen brenda shtëpisë së BB, cili ishte? Më përgëzoi për qëndrimin që kam mbajtur. Ku ke gabuar? Nuk besoj se kam gabuar, i kam thënë dhe i kam bërë gjërat siç e kam ndier. Nuk më duket se... Vazhdo
Dritani për Big Brother Albania 2
Dritani për “Big Brother 2” AIDA Gjërat pozitive- Karakteri i fortë Gjërat negative- Përpiqet të manipulojë të tjerët Çfarë do t’i thoshe po ta kishe përballë- “Ji më e drejtpërdrejtë” MOZA Gjërat pozitive- Bukuria fi zike Gjërat negative- Sipërfaqësore Çfarë do t’i thoshe po ta kishe përballë- “Je shumë e lehtë” ADELAJDA Gjërat pozitive- Mbron me forcë atë që është Gjërat negative- Transmetuese e mirë e fjalëve Çfarë do ti’ thoshe po ta kishe përballë-... Vazhdo
Reagon i dashuri i Mozës | Poli : Nuk jam aspak xheloz, kam besim te Moza
Reagon i dashuri i Mozës | Poli : Nuk jam aspak xheloz, kam besim te Moza | Ari i afrohet Mozës Për Polin, afrimi i Arit me Mozën është thjesht një lojë e këtij të fundit. Modeli i njohur edhe si konkurrent i edicionit të shkuar të “Big Brother”, ka rrëfyer për suplementin se nuk është aspak xheloz nga afrimi që ditët e fundit Ari ka bërë ndaj Mozës. Është normale që një mashkull të jetë i tërhequr pas një femre të bukur siç është Moza, ka rrëfyer Poli, i cili edhe vetë që momentin e parë që... Vazhdo

Page 18 of 95« First...10...1617181920...304050...Last »