big brother albania

Arjon : E dimë që jeni puthur
02/04/09 02:22 “E dimë që jeni puthur!”- ka ngacmuar Arjoni Adelajden. Anjeza ka shtuar se nëse ajo ndjen diçka nuk pse ta fshehë. “Ju s’dini gjë fare dhe flisni kot!” – ua ka thënë Adelajda banorëve që e ngacmonin. Arjoni ka shtuar se ata e dinin shumë mirë dhe fakti që ajo nuk po thoshte jo dhe nuk po nevrikosej, ishtë një provë më tepër. “Puthuni që të arrini në finale!”- i kanë ngacmuar banorët. Adela është çuar dhe ka bërë sikur do të dilte.  Vazhdo
Bjordi dhe Adela : Ti nuk je për këtu
  02/04/09 01:50 Adelajda i ka treguar Bjordit për familjen e tezes që ka në Itali. “Shoqet e tezes më thonin ti nuk je për këtu. Eja atje, jeto atje, puno atje!” – ka treguar ajo. “Pse nuk e bëre?” – e ka pyetur Bjordi. Ajo i ka thënë se “i kishte gjërat shumë rrëmujë” në jetën e saj.Ajo ka shtuar se kur e kishin marrë vesh se do të hynte në Big Bother, ishin gëzuar shumë se më në fund po ikte prej andej. “Do të vish me mua një javë në Itali, kur të dalim?- e ka pyetur Bjordi Adelën. Ajo... Vazhdo
Aida : Ju më kënaqni
01/04/09 15:50 Adela afrohet tek Bjordi i cili është duke biseduar me Dritanin, Aidën dhe Bikën dhe ai e puth dhe e përqafon. Adela mundohet ta shtyjë edhe pse pak më parë ata u përqafuan. Ajo i thotë se mund të bisedojnë edhe pa bërë këto veprime shpesh. Aida ndërhyn dhe i thotë se i vjen inat kur ajo bën sikur nuk do. Adela ia kthen se ajo mund të merret me të tjera gjëra e jo se cfarë bën ajo me Bjordin. Por, Aida i thotë se nuk ka me cfarë të merret tjetër përvec se me ata, pasi edhe i pëlqen kjo gjë,... Vazhdo
Bjordi : Para BB, s’kisha lidhje serioze
02/04/09 01:34 Bjordi i ka treguar Adelajdes për ish-të dashurën e tij, 25-vjeçare, me të cilën kishte 1 vit që ishte ndarë. Ai i ka shpjeguar sesi ajo kishte lënë të dashurin e vet për Bjordin e sesi më pas, në mirëkuptim, ishin ndarë. Adelajda e ka pyetur Bjordin a kishte patur tjetër lidhje serioze, pas saj e para se të hynte në Big Brother dhe ai i ka thënë jo.  Vazhdo
Bjordi:“Unë do të martojë ty
  01/04/09 18:41   Adelajda është shtrirë në dhomë dhe Bjordi shkon për të qëndruar me të. Ajo i thotë:-“Nuk m`u ndave , gjithë ditën pas meje!” Bjordi ia kthen:-“Je ti që vdes të rrish pas meje!” Ato ngacmohen me njëri-tjetrin. Adelajda fillon diskuton në lidhje me nominimet dhe thotë:-“Nëse nuk dal, do të nominoj atë që nuk më pëlqen”. Ajo e pyet:-“Mendon që do të iki këtë javë unë?” Ai i thotë që nëse ajo del ,ai nuk ka cfarë të bëj. Adelajda ia kthen:-“Hajde me mua!” Bjordi i... Vazhdo
Mimoza : Pse Moza diti ta largojë Bjordin?!
02/04/09 01:23 “Ti asnjëherë s’më ke treguar asgjë!” – i ka thënë Mimoza Adelës, kur Adi i ka thënë asaj (Mozës) që t’i fliste dhe ajo në lidhje me Bjordin. Adelajda i ka thënë se nuk ishte e vërtetë ajo që thoshte Mimoza, por edhe nëse nuk e kishte bërë, arsyeja ishte se Mimoza nuk i merrte seriozisht fjalët e saj, por fillonte ngacmonte. Atëherë Adi ka ndërhyrë duke thënë: “Pse Moza diti ta largojë Bjordin?! Kjo tregon që ti e do!” Adelajda ka thënë se nuk e kuptonte si mund të thoshin të... Vazhdo
Adelajda Xhamani : Nuk kam ardhur për t’u lidhur
02/04/09 01:18 “Nuk di si të sillem me Bjordin!”- i ka thënë Adelajda Adit. “Po ti a e do?”- e ka pyetur ai. Adelajda i është përgjigjur se ky ishte budallëku më i madh që ai mund të kishte thënë. Por sipas Adit nuk ishte aspak kështu, mbase i vetmi gabim ishte që e kishte thënë kaq drejtpërdrejt. Adelajda i ka shpjeguar se sikur të kishin qenë jashtë dhe dikush ta kishte prezantuar me Bjordin, me këtë mënyrë të sjelluri, ai nuk do të kishte patur asnjë mundësi t’i afrohej, por meqë ajo e njihte dhe... Vazhdo
Adelajda : Pse erdhi tek mua?!
01/04/09 17:59 Biseda e ditës është kthyer debati i Adit me Qetsorin. Adelajda e diskuton me Dritanin këtë debat. Adelajda e pyet nëse ai e di arsyen se pse janë kapur ata të dy. Dritani i thotë që ai nuk ka qenë prezent, por që di vetëm faktin që u kapën që në mëngjes në lidhje me zgjimin. Adelajda i thotë që ajo mendoi që ato po bënin lojë, meqë është dhe dita e 1 Prillit. Ajo i thotë që Qetsori i kishte thënë që ai kishte dëshirë ta ngacmonte Adin dhe shton:-“Unë nuk kuptova pse erdhi dhe më tha... Vazhdo
Loja u zbulua
01/04/09 14:10 Djemtë pranojnë në tavolinë se fakti që nuk u folën vajzave në mëngjes, ishte vecse për lojë. Sipas tyre, kjo ishte një mënyrë festimi duke krijuar këtë “gënjeshtër” sikur nuk donin t’u flisnin më vajzave. Ato thonë se loja u bë zbuluar madje disa prej djemve harronin dhe u flisnin. Aida thotë se e kuptoi që kur përshëndeti të parin e nuk ia ktheu, por të gjitha i lanë ata që ta vinin në zbatim planin për t’u bërë qejfin. Ajo shton se Adi harroi dhe ia tregoi asaj se ishte 1 Prilli... Vazhdo
Adelajda : Më ke vënë në rrezik
01/04/09 13:35 Adela i bën të ditur Antoninit se e di që ai e ka nominuar dhe ajo e pyet përse ai e ka bërë këtë gjë. Ajo i thotë se në rast se ai nuk e di, nominimet bëhen me arsyen që një banor të dalë nga shtëpia, domethënë se dëshiron që ai banor të largohet. Në këtë rast, ai ka dëshiruar që ajo të largohet duke e bërë kështu që ajo të rrezikojë këtë të shtunë. Adela e pyet nëse ai do të ndjehej më mirë nëse ajo do të largohej nga shtëpia apo jo. Ani i përgjigjet se ishte thjeshtë një... Vazhdo

Page 42 of 95« First...102030...4041424344...506070...Last »